علمی و پزشکیکسب و کار ایرانی

بهترین زمان مصرف دمنوش مصفی خون

دمنوش مصفی خون چیست و چه خواصی  دارد؟

یک چای تماماً طبیعی و ادغام گردیده از همه گیاهانی که برای معالجه کبد چرب اثرگذار اند میباشد. این چای تحت حیث جهاد دانشگاهی، متخصصان و کارشناسان علم ها تغذیه ای و طب سنتی بوسیله کمپانی دکتر معالج بیز پیاده سازی گردیده‌است.

دمنوش مصفی خون همان طور که از اسمش هم پیداست در پاک سازی خون و تن و همینطور سالم کبد نقش داراست. شاید بخواهید بدانید که به هیچ وجه مصفی یعنی چه؟ یا این که مصفی خون چه کاری در تن اجرا میدهد؟ مصفی در معنای تمیز گردیده، بی غش گردیده و تصفیه شد‌ه‌است. وظیفه چای تصفیه خون در تن نیز پاک سازی پوست شکل از جوش و آکنه ، تصفیه و رفع غلظت خون و همینطور تطهیر کبد میباشد. پیرو بیشتر با ترکیبات، خاصیت و مضرات و همینطور روش خرید این کالا آشنا خوا‌هیم شد. با ما یاروهمدم باشید.

  چای ها آب میوه های گیاهی میباشند که معمولا سوای عوارض برای معالجه اکثری از بیماری ها تنظیم و مصرف می گردند. ترکیبات چای مصفی خون بیز معمولا از یک‌سری گیاه گوناگون میباشد که از همه برای معالجه به کارگیری میگردند. نوشیدن چای فواید بسیار متعددی داراست ولی مجموعاَ تحت عنوان آب میوه طبیعی و گرم استعمال می‌گردد. ترکیبات چای مصفی خون بیز از این قاعده جدا نیست و از گیاهان طبیعی همانند کاسنی و شاتره برای تنظیم این چای مصرف شده میباشد. این مخلوط بی سابقه تاثیرات بسیار مثبتی بر معالجه بیماری کبد چرب می‌گذارد و اکثری از اشخاص برای معالجه بیماری کبد چرب خویش روی به استعمال از این محرمانه چای ها می‌آورند.

مراحل درمانی کبد چرب باعث می گردد تا خون تن شخص پاک سازی گردیده و در فیض تندرست به سیستم خونرسانی و کوشش کبد گشوده میشود. ادغام کاسنی و شاتره برای این مسئله به کارگیری می‌گردد چون ادغام این دو گیاه کارایی بسیار قابل قبولی را در معالجه بیماری کبد چرب خواهد داشت. نوشیدن چای به طور روزمره سبب ساز ارتقاء ترازو تن درستی در شخص گردد.

  بیماری سکوت کبد چرب و خون ناصاف قادر است به یکباره شخص را با انبوهی از ایرادات روبرو نماید. در‌این نوشته‌ی‌علمی درباره ترکیبات چای مصفی خون بیز و تاثیرات آن بر معالجه کبد چرب و تصفیه خون، مفاد نهی کردن مصرف، عوارض احتمالی، و ترکیبات گیاهی این چای درمانی با شما مفصلا حرف خوا هیم کرد. در‌حالتی که در ادامه منبع اطلاعاتی کاملی درباره چای مصفی خون بیز می باشید مسلما در پی مقاله با ما یاروهمدم باشید.

کبد چرب را می قدرت انگیزه اکثری از بیماری های جسمی دانست و به همین انگیزه بایستگی معالجه آن بسیار ارتقاء می‌یابد. ولی حقیقتا چه‌گونه بایستی به معالجه بیماری کبد چرب بپردازیم و شیوه های مفید بر کاهش چربی کبد چیست؟ نوشیدن چای یک کدام از شیوه هایی میباشد که قادر است شمارا در معالجه کبد چرب امداد کرده و به پاک سازی کبد خویش بپردازید. در‌این مقاله قصد داریم ترکیبات چای مصفی خون بیز حرف کنیم و اثر نوشیدن این چای را بر معالجه کبد چرب مشاهده کنیم.

  خواص مصرف چای مصفی خون بیز چیست؟

با توضیحات بالا این پرسش ساخت می‌گردد که خواص مصرف چای مصفی خون بیز چیست؟ و با مصرف چای مصفی خون بیز چه اتفاقاتی در بدن رخ می‌دهد؟ از مهم‌ترین موردها مصرف این چای قادر خواهیم بود به معالجه کبد چرب اشاره کنیم. همینطور مصرف روزمره این چای باعث به تصفیه خون و مراقبت از کبد می‌شود.

عده ای که با مشکلاتی مانند کبد چرب مواجه میباشند میتوانند از این چای برای معالجه بیماری خویش استعمال نمایند.

تصفیه بی نقص خون با مصرف این چای نیز اجرا میشود، تصفیه خون منجر پیشگیری از بخش اعظمی بیماری ها می‌شود چون خون تندرست و تصفیه گردیده در تن علامت از کارکرد سیستم خون رسانی تن و تندرست آن داراست. به همین انگیزه مصرف این چای مکررا پیشنهاد می شود.

چای های گیاهی معمولا سوای عارضه تهیه و تنظیم می گردند ولی با این حالا می بایست موردها نهی کردن مصرف هرکدام را دانسته و با دقت به آن ها مبادرت به نوشیدن نمایید.

چای مصفی خون بیز دارنده مورد ها نهی کردن مصرفی میباشد که مسلما پیش از آغاز مصرف بایستی از آن‌ها دانایی بی نقص داشته باشید.

 این چای برای خانم های حامله و شیرده سفارش نمی‌شود ولی مورد ها دیگر ممانعت مصرف آن وجود آلرژی های پوستی و اشخاص ذیل 12 سال میباشد.

اشخاصی که دارنده فشار دیده می باشند و یا این که از داروهای رقیق کننده خون استعمال می نمایند عالی میباشد به هیچ وجه این چای را مصرف نکرده و مطلقا درباره مصرف آن با دکتر معالج خویش مشورت کردن نمایند.

دمنوش مصفی خون و کبد چرب چیست؟

بسیار خاصی دارد، این دمنوش تمام گیاهان داروی که خواص پاکسازی کبد را دارد، بله درست شنیده اید تمام ترکیبات دمنوش مصفی خون بیز گیاهی است و فاقد هرگونه مواد شیمایی است.

دمنوش مصفی خون در بدن دقیقا چه کاری انجام میدهد؟

 • منجر به کاهش کلسترول می شود
 • به کبد در سمزدایی و تصفیه ی بدن کمک میکند
 • باعث بهبود عملکرد سیستم عروقی و شریانها می شود
 • باعث پاکسازی کبد و کمک به برطرف شدن اختلالات و بیماری های کبدی از جمله کبد چرب می شود
 • غلظت خون را از بین می برد

دمنوش مصفی خون یک نوع دمنوش دارویی است، و میتوانید با مصرف کردن دمنوش مصفی خون دکتر بیز از بیماری های گوارشی مثال کبد چرب جلوگیری کنید.

دمنوش مصفی خون دکتر بیز برای کبد چرب مجوز دارد؟

دمنوش مصفی خون دکتر بیز تمام مجوز های لازم از سازمان غذا و دارو به خصوص سیب سلامت را دارد و با اطمینان کامل میتوانید مصرف کنید.

قیمت دمنوش مصفی خون برای کبد چرب

محصول دمنوش مصفی خون دکتر بیز یک نوع محصول کاملا انحصاری دکتر بیز است و با یک قیمت به فروش میرسد. ولی برای مشتریان سوال میشود که چرا دمنوش مصفی خون دکتر بیز قیمت های مختلفی در سایتها و فضازی مجازی دارد؟ قیمت رسمی دمنوش مصفی خون دکتر بیز 298 هزار تومان است که با تخفیف ویژه برای نمایندگان دکتر بیز در سایت ما به قیمت 280 هزار تومان در حال حاضر به فروش میرسد.

پس به قیمت دمنوش مصفی خون دکتر بیز حتما توجه داشته باشید که بالاتر از این قیمت خرید نکنید و اگر قیمت پایین تر در بازار مشاهده کردید باید حتما بدانید که آن محصول دستکاری شده و تقلبی است، و جالب است بدانید که تشخص تقلبی بودن محصول کار دشواری است. هیچ ارزانی بی دلیل نیست!

درمان کبد چرب با دمنوش مصفی خون

درمان کبد چرب با مصرف دمنوش مصفی خون امکان پذیر است؟ بهترین و اسان ترین و تضمینی ترین درمان بیماری ها گیاهان دارویی است و همچنین بدون عوارض! گیاهان دارویی همیشه برای سلامت بدن انسان مفید بوده و است، ترکیبات دمنوش مصفی خون تماما گیاهانی است که برای درمان کبد چرب بسیار خواص دارند. و اگر کبد چرب دارید حتما پیشنهاد میکنیم دمنوش مصفی خون را امتحان کنید! جالب شد که ترکیبات این دمنوش گیاهی لذیذ را بشناسیم.

ترکیبات دمنوش مصفی خون دکتر بیز برای کبد چرب

 • کاسنی،
 • شاه تره،
 • قاصدک،
 • علف لیمو،
 • به لیمو،
 • چای سبز،
 • گل همیشه بهار،
 • پر سیاوش،
 • خار مریم،
 • برگ مود،
 • و شیرین بیان

تمامی این گیاهان دارویی داخل هر تی بگ دمنوش مصفی خون است! شما با هر بار مصرف دمنوش مصفی خون دارید همزمان این گیاهان را ان هم به ساده ترین روش ممکن میل میکنید!

نحوه مصرف دمنوش مصفی خون برای کبد چرب

نحوه مصرف دمنوش مصفی خون دکتر بیز بسیار زیاد اسان است!

داخل هر بسته دمنوش مصفی خون 120 عدد تی بگ وجود دارد که روزانه 3 عدد برای درمان کبد چرب باید مصرف کنید.

بهترین زمان مصرف دمنوش مصفی خون برای درمان کبد چرب 1 ساعت بعد از وعده های غذایی است.

ابتدا یک تی بگ را بردارید و داخل ابجوش به مدت 5 دقیقه بگزارید تا به خوبی دم بکشد و سپس میتوانید میل کنید.

یک تی بگ بعد از صبحانه و یکی بعد از ناهار و یکی دیگر بعد از وعده شام میتوانید مصرف کنید.

دمنوش مصفی خون و کبد چرب واقعا تاثیر گذار است؟

قاطعانه میتوانیم بگوییم تنها راه درمان گیاهی کبد چرب دمنوش مصفی خون است! هیچوقت هیچکسی نمیتواند منکر خواص گیاهان دارویی شود، و همه میدانند که بهترین دارو برای بدن گیاهان دارویی هست. گیایهان دارویی عوارض ندارند و این یکی از مهم ترین فاکتور های محصول دمنوش مصفی خون دکتر بیز است! همچنین جالب است بدانید که بسیار مفید است و خواص دارد.

خواص دمنوش مصفی خون دکتر بیز و طریقه مصرفش

از جمله خواص دمنوش مصفی بیز درمان کبد چرب می باشد. با استفاده از خواص دمنوش مصفی خون ترشحات صفرا تنظیم می شود و سموم کبد دفع می شود. با استفاده از این دمنوش می توانید کبد چرب خود را درمان کنید.عملکرد دمنوش مصفی خون به این صورت است که ترشحات صفرا را افزایش می دهد این امر موجب می شود که ترشحات صفرا مقاومت بالاتری در برابر رادیکال های آزاد شده در محیط کبد داشته باشند و با سموم کبد مبارزه کنند و شرایط دفع چربی در کبد را فراهم می کنند.

مواد تشکیل دهنده دمنوش مصفی خون دکتر بیز

برای بررسی بایستی در ابتدا به معرفی مواد تشکیل دهنده این دمنوش بپردازیم.

کاسنی: گیاهی است که دارای انواع ویتامین ها و املاح معدنی است. برخی از این ویتامین ها عبارتند از: ویتامین C ،ویتامین E ، زینک، اسید فولیک و… عمده خاصیت کاسنی این است که برای بهبود دستگاه گوارش مورد استفاده قرار می گیرد و با افزایش ادرار سبب دفع سموم موجود در کبد و کلیه ها می شود.

شاه تره: یک گیاه با برگ های زیبا می باشد که در طب سنتی برای درمان انواع امراض استفاده می شود.از این گیاه به عنوان پاک کننده بدن استفاده می شود. موادی که در این گیاه وجود دارد آب اضافی و سموم بدن را دفع می کند از این گیاه برای دفع سنگ صفرا نیز استفاده می شده است.

قاصدک: این گیاه دارای ویتامین C می باشد که به هضم غذا کمک می کند و با ترشح آنزیم هایی از کبد محافظت می کند.

علف لیمو، به لیمو، گل همیشه بهار، پرسیاوش و خارمریم نیز از دیگر ترکیبات دمنوش مصفی خون است. با استفاده از کلیه مشکلات مربوط به بیماری های خود ایمنی و ام اس درمان می شود.

خواص دمنوش مصفی خون به درمان کدام بیماری ها کمک می کند

با استفاده از خواص دمنوش مصفی خون کلیه ی امراض مربوط به کبد از جمله التهابات کبدی ،سموم کبد و کبد چرب رفع می شود.

با استفاده از خواص دمنوش مصفی خون می توان سودا را از بدن حذف کرد و ترشحات صفرا را تنظیم کرد.

با استفاده از خواص دمنوش مصفی خون می توانید بیماری های پوستی را از بین ببرید زیرا این دمنوش سبب تصفیه خون شده و باعث رفع خستگی می شود.

برای استفاده از دمنوش مصفی خون در ابتدا باید مقدار یک لیوان آب را بجوشانید سپس یک عدد تی بک دمنوش مصفی خون دکتر بیز را به مدت 5 دقیقه در آب جوش قرار دهید. سپس دمنوش مصفی خون شما آماده می شود.بهترین زمان نوشیدن دمنوش پس از وعده های غذایی می باشد 1 تا 2 ساعت پس از خوردن وعده غذایی می توانید دمنوش خود را میل کنید. افرادی که مشکل خاصی ندارند و صرفا برای تصفیه ی خون خود می خواهند از این دمنوش استفاده کنند، می توانند روزانه دو لیوان از این دمنوش را میل کنند.

اما افرادی که برای مشکل کبدی خود می خواهند از این دمنوش استفاده کنند باید روزانه سه بار این دمنوش را میل کنند تا تاثیرات درمانی آن بر روی بدن را ببینند. استفاده از این دمنوش برای بیماران هموفیلی و دیالیزی ممنوع می باشد و افرادی که داروهای آسپرین و وارفارین مصرف می کنند نباید به هیچ وجه از این دمنوش میل کنند چون تداخل دارویی ایجاد می کند. خانم های باردار و شیرده و افرادی که فشار چشم دارند نباید از این دارو استفاده کنند.

موارد منع مصرف دمنوش مصفی خون

از این دمنوش برای درمان جوش های صورت به علت کبد چرب، کاهش کلسترول خون ، بهبود عملکرد کلیه ی ارگان های بدن از جمله قلب، کلیه، معده و… استفاده می شود. برای نگهداری از این دمنوش نیاز به شرایط خاصی می باشد تا کیفیت تی بک های داخل بسته کاهش پیدا نکند. تی بک ها را در دمای اتاق و در جای خشک و خنک با دمای 30 درجه سانتی گراد نگهداری کنید، در طول درمان با دمنوش مصفی خون از الکل و مواد مخدر استفاده نکنید، از خوردن غذاهای فرآوری شده و شور خودداری کنید، شیرینی های مصنوعی هم به کبد آسیب می زنند سعی کنید از میوه ها و غذاهای سالم استفاده کنید تا بهترین شکل مشکل شما را رفع کند. شما می توانید دمنوش مصفی خون را با قیمت مناسب از وب سایت ما تهیه کنید مشاوران ما آماده هستند تا شما را به هنگام استفاده از دمنوش راهنمایی کنند.