عمومیکسب و کار ایرانی

آیا گیاهان دارویی مفید برای بهبود عملکرد جنسی هستند؟

توصیههای مهم برای افزایش میل جنسی

ورزش منظم را در برنامه روزانه خود قرار دهید. ورزش باعث کاهش استرس و افزایش میل جنسی میشود.

خرید دمنوش مفرح دکتر بیز: مصرف قرص‌های ضد بارداری باعث کاهش میل جنسی میشود. مخصوصا قرص‌هایی که ضد هورمون مردانه هستند؛ بنابراین در صورت امکان با مشاوره با متخصص زنان و زایمان، یک روش مطمئن دیگر برای پیشگیری از بارداری انتخاب کنید.

ایجاد نوآوری و تنوع در شرایط جانبی رابطه مثلا استفاده از نور شمع یا یک نور خاص، موزیک، ماساژ، تغییر مکان یا زمان مقاربت (بعنوان مثال خارج از اتاق خواب و یا وسط روز)، تغییر پوزیشن، میل جنسی را افزایش میدهد.

انجام فعالیت‌های مشترک مانند پیاده روی، آشپزی با یکدیگر سبب افزایش روابط عاطفی و به دنبال آن افزایش میل جنسی میگردد.

استرس را از خود دور کنید. یوگا، موسیقی، خواندن کتاب و. باعث کاهش استرس و افزایش میل جنسی می‌شود.

بهتر است زمان مشخصی را در هفته به رابطه جنسی اختصاص دهید. این کار باعث می‌شود با برنامه و آمادگی و داشتن وقت کافی، رابطه زناشویی لذت بخش تری را تجربه کنید.

داشتن معاشقه و روابط عاطفی قبل از شروع رابطه جنسی، باعث افزایش میل جنسی می‌شود.

درمان خشکی واژن و استفاده از ژل لوبریکانت یا روان کننده در رابطه جنسی

راهکار طبیعی برای تقویت میل جنسی

مصرف ویتامین B

دمنوش بانوان دكتر بیز: کاهش میل جنسی می‌تواند با کمبود ویتامین B مرتبط باشد، که به طور کلی این ماده مغذی بر سطوح انرژی اثرگذار است. مواد غذایی سرشار از ویتامین B از جمله گوشت ماکیان، گوشت گاو، تخم مرغ، و سبزیجات سبز برگ را هرچه بیشتر در رژیم غذایی روزانه خود جای دهید تا از دریافت این ماده مغذی به میزان کافی اطمینان حاصل شود.

مصرف آنتی اکسیدانها میل جنسی را افزایش میدهد

بهترین مکمل‌ها برای افزایش میل جنسی آن‌هایی هستند که از تولید طبیعی انرژی و هورمون‌ها در بدن شما پشتیبانی می‌کنند. در همین راستا، مصرف ویتامین‌های E و A – آنتی اکسیدان‌هایی که می‌توانند به تقویت انرژی، گردش خون، و رشد سلولی کمک کنند – توصیه شده است. مواد غذایی سالمی مانند میوه ها، سبزیجات، مغز‌های خوراکی، و غلات حاوی این مواد مغذی هستند. همچنین، شما می‌توانید از مکمل‌های ویتامین برای تقویت میل جنسی خود استفاده کنید.

مصرف روی و افزایش میل جنسی

نتایج برخی پژوهش‌ها پیوند بین کمبود روی و میل جنسی کم را نشان داده اند. صدف‌های چروک یکی از بهترین منابع غذایی برای این ماده معدنی مهم هستند و از این رو می‌توانند به افزایش و تقویت میل جنسی نیز کمک کنند.

مصرف سلنیم و اثر آن بر روی افزایش میل جنسی

سلنیم به طور طبیعی در مغز‌های خوراکی، گوشت گاو، ماهی تن، و غلات یافت می‌شود. اما باید نسبت به مصرف آن محتاط باشید، زیرا در سطوح بالای (بیش از ۴۰۰ میکروگرم) این ماده مغذی می‌تواند موجب برخی عوارض جانبی، از جمله مشکلات قلبی، کلیوی، و کبدی شود و با خطر بیشتر ابتلا به سرطان پروستات در مردان نیز پیوند خورده است.

مصرف ال-آرژنین و تاثیر آن در افزایش میل جنسی در زنان

برخی مطالعات اولیه نشان داده اند که مکمل‌های ال-آرژنین می‌توانند به افزایش میل جنسی در زنان کمک کنند. این مکمل می‌تواند جریان خون به ناحیه واژن را افزایش دهد.

مصرف اسیدهای چرب امگا-۳

اسید‌های چرب امگا-۳ در ماهی‌های چرب، مانند سالمون و تن، به وفور یافت می‌شوند. این مواد مغذی می‌توانند گردش خون را بهبود ببخشند و علائم افسردگی را کاهش دهند، که در هر دو مورد از اجزا کلیدی سلامت جنسی محسوب می‌شوند.

استفاده از ادویهها و اثر آن بر عملکرد جنسی زنان و مردان

مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۳ انجام شد، نشان داد که مصرف جوز هندی عملکرد جنسی را حداقل در موش‌ها بهبود می‌بخشد. از سوی دیگر، رایحه دارچین نیز می‌تواند خلق و خوی شما را بهبود ببخشد. برخی مطالعات نشان داده اند که روایح مشکبار مانند دارچین، ترنج، چوب سدر، و پاتچولی می‌توانند میل جنسی را تقویت می‌کنند.

مراقب مکملهای خاص باشید

مراقب مکمل‌هایی باشید که ادعا‌های شگفت انگیز درباره تقویت میل جنسی را ارائه می‌کنند، زیرا به گفته برخی کارشناسان قرصی جادویی برای این کار وجود ندارد. بهترین توصیه برای تقویت میل جنسی سالم غذا خوردن، ورزش به اندازه، مدیتیشن، انجام حرکات کششی، کسب آرامش، خندیدن، بازی کردن و هر نسخه‌ای است که به شما در پاکسازی ذهن و پردازش احساسات کمک می‌کند.

داروی گیاهی افزایش میل جنسی مردان

گزنه

گزنه از آن جمله گیاهانی است که با تقویت تستسترون، قوای جنسی آقایان را افزایش می‌دهد. برای این منظور، کافی است که روزانه یک فنجان دمنوش گزنه میل کرده یا از کپسول‌های آن به عنوان جایگزین استفاده کنید.

جینسینگ

خرید قهوه سوپریم دکتر بیز : گیاه جینسینگ، به ویژه جینسینگ قرمز در درمان مشکلات جنسی، بی‌میلی و حتی زودانزالی بسیار موثر است. نوشیدنی، دمنوش، کپسول و هر شکل دیگری از مصرف جینسینگ قرمز به آقایانی که از اختلالات جنسی رنج می‌برند، کمک خواهد کرد.

نعناع

جوشانده نعناع یا نوشیدنی نعناع، می‌تواند در افزایش میل جنسی آقایان و برطرف ساختن بی‌میلی موثر باشد. کافی است که روزی دو بار از فرآورده نعنایی استفاده کرده و پس از گذشت مدتی، تاثیرات آن را مشاهده کنید.

الوتروکوکوس و کارکرد آن در تقویت قوای جنسی مردان

این گیاه یکی از قوی‌ترین ترکیبات برای تقویت قوای جنسی مردان را در خود دارد. جوشانده ریشه خشک گیاه الوتروکوکوس را سه وعده در روز، هر بار به میزان یک فنجان میل کرده و اثربخشی عالی آن راخواهید دید.

سیاه دانه 

روغن سیاه دانه می‌تواند گزینه‌ای عالی برای آن دسته از آقایانی باشد که از بی‌میلی و بی‌رغبتی جنسی رنج می‌برند.

چوب میخک

چوب میخک یک افزایش‌دهنده‌ی میل جنسی طبیعی و موثر است. این ادویه‌ی مفید باعث گشادی رگ‌ها و افزایش جریان خون در ناحیه‌ی آلت تناسلی  می‌شود. در صورتی‌که مشغله‌ی ذهنی‌تان زیاد است و فشار زیادی را از نظر روحی و جسمی تحمل می‌کنید می‌توانید به این گیاه اعتماد کنید. توجه داشته باشید که چوب میخک مانع از ضعیف شدن حافظه شده و عطر آن باعث تحریک حواس می‌شود