عمومیکسب و کار ایرانی

ادکلن برای فصل سرد

تفاوت عطرهای فصل سرد و گرم در چیست؟

تا حالا شده بوی یک غذای سرد را حس کنید؟ غذاها وقتی گرم میشوند تازه متوجه رایحه خوبشان میشویم. این به خاطر هواست. در هوای سرد بوها کمتر حرکت میکنند. نشسته ترند. انگار نشسته اند و میخواهند خوشان را از سرما نجات بدهند. اما در هوای گرم به دلیل حرکت زیاد مولکول‌های هوا بو ها راحت‌تر و سریع‌تر پخش میشوند. مثل تفاوت تعداد رنگ‌های طبیعت در فصل تابستان و بهار با فصل‌های سرد سال. در فصل‌های سرد تعداد رنگ‌ها کمتر از همیشه است. بو ها هم همینطور. ما در هوای سرد به دلیل حرکت کند مولکول‌های هوا بوهای کمتری را حس میکنیم. حالا اگر ادکلنی که استفاده میکنیم خودش هم از جنس عطرهای سرد باشد، حس کردنش تقریبا ممکن نیست. یا اگر هم باشد به سختی این اتفاق می افتد.

طبیعت را نگاه کن. وقتی لباسش را عوض میکند، عطرش را هم عوض میکند. بهار را با عطر شکوفه‌ها و گل‌ها، تابستان را با میوه‌ها و برگ‌ها، پاییز و زمستان را هم با بوی آتش، چوب و تنباکو پر میکند. تفاوت فصل‌های سرد با بهار و تابستان در چیست؟ در بوی شکوفه‌ها،گل‌ها ،برگ‌ها و میوه‌ها. عطر آتش و باران ، چوب و چرم و تنباکو. در فصل‌های پاییز و زمستان از عطرهای گرم و تلخ استفاده میشود تا بتواند بر سردی هوا غلبه کند. خودش را پخش کند و به مشام آدم‌ها برساند. بوهایی مثل بوی چرم، بوی آتش و چوب سوخته، بوی باران پاییزی. در فصل‌های گرم سال اما برعکس این ماجراست.

1  عطر لالیک مشکی (انکرنویر) | همیشگی جنگلی تاریک را در نیمه شبی زمستانی تصور کنید. تکه‌های چوب سرو در میان گل و لای‌ها و خزه‌ها تازه از سوختن دست برداشته‌اند و پخش کردن دود را شروع کرده اند. شاید بشود گفت که این شبیه‌ترین بو به این ادکلن میلانو فرانسوی همیشه خواستنی است. لالیک انکر نویر با تلخی و بوی چوب سوخته اش سال‌هاست که در رده‌ی پرفروش‌ترین و پربازخوردترین عطرهای ایران و جهان قرار گرفته است. هیچ کس از این عطر فرار نخواهد کرد. از این عطر میتوانید در همه جا استفاده کنید. فرقی نمیکند قرار است در مهمانی رسمی حاضر شوید یا یک جمع دوستانه.

2  تام فوردها-توسکان لدر | رازآلود سنگین ،رسمی ،محترم. این ها ویژگی خانواده ی تام فورد است. این خانواده با رایحه‌های تلخ و چرمی خود یکی از مناسبترین برندها برای استفاده در فصل‌های سرد سال است. و حالا معرفی رمزآلود ترین و خاص ترین عطر این خانواده. اگر به شما بگوییم که بهترین ادکلن جهان چیست احتمالا بگویید عطری که در سه سال اول حضورش به اندازه‌ی بودجه‌ی چند برند معتبر عطر، فروش داشته است. این شما و این توسکان لدر از خانواده ی تام فورد. ماندگاری و پخش بوی این عطر زبانزد است و با ترکیب رایحه های زعفران و چرم و بخور و کندر یکی از بهترین و خوشبو ترین رایحه های جهان را در اختیار دارد.

3  عطر بلک افغان | محبوب یا منفور؟ بلک افغانو ناسوماتو. عطری که یا عاشقش خواهید شد و یا از آن متنفر خواهید بود. از آن دسته‌ عطرهایی است که به نوعی اثری هنری محسوب میشوند و تنها برای پوشیدن و بازخورد گرفتن خلق نشده اند. بلک افغان به مانند اقبالی که در جهان به آن شده است، در ایران هم مورد توجه قرار گرفته است. بلک افغانو یک عطر چوبی و تلخ است که از ترکیبات سبز شروع میکند. کم کم به سمت قهوه و تنباکو و روایح دودی و عود حرکت میکند. هم برای آقایان مورد استفاده قرار میگیرد و هم برای بانوان. بلک افغان از بهترین و خوشبوترین عطرهای فصل سرد سال است. اما اگر از آن استفاده نکرده‌اید، قبل از خرید حتما امتحانش کنید. این ادکلن در شیشه های 30 میل عرضه شده است و در دسته‌ی ادکلن‌های گران قیمت قرار میگیرد.

4  عطر لانکوم لانویت ترزور (لنکوم ترسور ل نویت) | گرم و گرامی گرمایی آرامش بخش و شیرینیی دلپذیر. با پخش بو و کیفیت عالی خود حتما شما را با اعتماد به نفسی بیشتر از همیشه همراهی خواهد کرد. تلخی خودش را از قهوه و شیرینی‌اش را از وانیل گرفته است. هرچقدر به انتهای عطر نزدیک میشوید از شیرینی آن کم و به تلخی‌اش اضافه می‌شود که این از ویژگی‌های خاص این عطر پرشور است. اگر چه مناسب همه‌ی فصل‌های سال است، اما در هوای سرد کیفیتی بی‌نظیر را به نمایش خواهد گذاشت. از آن می‌شود به عنوان عطر امضا هم استفاده کرد. انتخابی خاص و پرشور مخصوص بانوان عزیز. از این خانواده مدل هم با بوی گرم و شیرین خودش میتواند هر کسی را به خودش جذب کند.

5  عطر باکارات رژ | مدرن با اولین اسپری ویتابلا  کام شما را با عطر یاس و زعفران و توت فرنگی شیرین خواهد کرد. بعد از آن کم کم به سمت رایحه‌ای چوبی حرکت میکند. باکارات رژ عطری است مدرن که گرمی و تندی را به خوبی به هم آمیخته است. عطری که میشود از آن در همه جا استفاده کرد و هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها مناسب است. ماندگاری و پخش بوی بسیار خوبی خواهد داشت و از این بابت حتما شما را راضی خواهد کرد. از باکارات رژ میشود در تمام فصول سال استفاده کرد و البته که برای مصرف همه جایی در پاییز و زمستان هم مناسب است.

6  عطرساواج الکسیر | همیشه، همه جا از جدید ترین عطرهای این برند معروف است.عطری که در سال 2021 پا به دنیای پر از رمز و راز رایحه‌ها گذاشت. کیفیت و ماندگاری اش قیمت بالای آن را توجیه میکند. عطری ملایم و تلخ با گروه بویایی معطر. ساواج الکسیر از جمله عطرهایی است که نامش را از شما خواهند پرسید و قبل از حضورتان شما را معرفی می‌کند .این عطر در فصل پاییز نمایش بهتری خواهد داشت. اگر به این ادکلن علاقه دارید احتمالا از عطر های و هم لذت خواهید برد. دیور ساواج از گروه بویایی آروماتیک تشکیل شده است. سایت بیز پلاس انواع عطرهای اصل را شارژ کرد .

7  عطر گود گرل| نه فرشته ام نه شیطان کمتر زنی است که شیشه‌اش را ندیده باشد یا آن را نشناسد. گود گرل عطری گرم و تلخ است با گروه بویایی شرقی گلی. از بادام و قهوه شروع میکند و با یاس و نرگس ادامه می‌دهد و به دارچین و وانیل ختم میشود. عطری اغواگر که به نشان دادن شخصیت دوگانه‌ی زن‌ها معروف است. این عطر با توجه به گرم و شیرین بودنش، پخش بو و ماندگاری بالایی از خود به نمایش می‌گذارد. به طوری که ساعت‌ها پس از حضورتان در جایی همچنان حضورتان احساس خواهد شد. عطری مناسب زمستان و پاییز. گودگرل انتخابی مطمئن برای هدیه دادن است. پرفیوم عطر گود گرل در فروشگاه ماه24 موجود است و شما میتوانید اسانس پرفیوم عطر گود گرل را با اطمینان کامل از تضمین کیفیت و ماندگاری سفارش دهید.

8  عطر پنهالیگونز د اینیمیتبل ویلیام | باشکوه باشکوه و قدرتمند ، عزیز و پرافتخار ، پنهالیگونز ویلیام. در سال 2020 متولد شده است اما روایح کلاسیک آن شما را تا اعماق تاریخ به سفر خواهد برد. گروه بویایی این عطر، شرقی و چوبی است . با یاس و ترنج آغاز می‌شود و با رایحه‌ی اغواگر خس خس ،سدر و روایح دودی به پایان می‌رسد. نت‌ها به گونه‌ای ظریف در کنار هم چیده شده‌اند که میتوان ساعت‌ها محو استشمامشان بود. با این عطر به محدوده‌ای خاص قدم خواهید گذاشت که تا به حال در آن راه نرفته‌اید. مردانه و مناسب تمام فصول سال است. البته که استفاده از آن در روزهای سرد سال برازندگی بیشتری خواهد داشت.

نتیجه گیری

با انتخاب عطر مناسب، می‌توانید حالتی خاص و گرم برای خود در فصل سرد ایجاد کنید. فروشگاه “عطر اوستا” با مجموعه‌ای از بهترین عطر های فصل سرد، شما را به سفری از بوی گرم، دلنشین و جذاب دعوت می‌کند. اینجا محلی است که می‌توانید با تنوع بوها و مشاوره‌دهنده‌های خبره، بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید. با ترکیب انتخاب‌های شیرین، چوبی، ادویه‌ای یا حتی ترکیبی از آنها، به راحتی می‌توانید تجربه‌ای یکتا از زمستان را با عطرهای “فروشگاه اوستا” آغاز کنید و این فصل را به یادداشتی خاص از حس دلپذیری و گرما تبدیل کنید.