عمومیکسب و کار ایرانی

اسپری دوفاز ، محصولی ضروری برای هر خانمی که به موهای خود اهمیت می‌دهد

آیا بعد از هر بار شستشوی موها، از سشوار برای خشک کردن مو استفاده می کنید؟ سشوار یکی از دم دستی ترین وسایل برای آراستن موها است که حتما نمونه هایی از آن در هر خانه ای پیدا می شود. اگر به طور مداوم از سشوار استفاده می کنید حتما به یک اسپری دو فاز مو نیز احتیاج دارید. هرگز بدون استفاده از این اسپری، موهایتان را با سشوار خشک نکنید.

استفاده از وسایل حالت دهنده حرارتی مو با همه مزایایی که دارد، کوتیکول مو را به شدت تخریب می کند. گرمای زیاد موجب باز شدن پولک کوتیکول می شود و بیشترین آسیب را به همراه دارد. اگر موهایتان خشک، زبر، شکننده و پف و وز است  باید سشوارتان را کنار بگذارید. این چیزی نیست که در عمل ممکن باشد. برای کاهش اثرات نامطلوب سشوار و اتو مو و … می توانید از اسپری مو دو فاز استفاده کنید. این محصول شبیه به سرم مو است و از موها در برابر آسیب ناشی از گرما، محافظت می کند.

Two-phase spray, an essential product for every woman who cares about her hair

اسپری دو فاز مو چیست؟

علت نام گذاری محصول این است که مواد موجود در ترکیبات در دو فاز آب و سیلیکونی عمل می کنند. در واقع به طور هم زمان آبرسانی و تغذیه موها انجام می شود. این محصول می تواند موها را در برابر آسیب های محیطی و گرمای وسایل حالت دهنده مو، ایمن نگاه دارد. فرمولاسیون به کار رفته در تهیه این اسپری طوری است که خاصیت ترمیم کنندگی و نرم کنندگی را یکجا ارائه می دهد. اسپری دو فاز یک محصول تقویت کننده است و هم زمان موها نرم و براق می کند.

مواد و ترکیبات موجود در این محصول به صورت یک لایه بسیار ظریف روی موهای آسیب دیده را پوشش می دهد. اسپری دو فاز مو حالت ترمیم کنندگی داارد و آسیب های مو را از بین می برد. خشکی، زبری، شکستگی و وز و موخوره و …. از مشکلاتی هستند که در اثر استفاده مداوم از سشوار و اتوی مو به وجود می آید. در صورت عدم درمان این آسیب ها، امکان ضعیف شدن و نیز وجود دارد. چنانچه از اسپری های دو فاز استفاده کنید موها بعد از سشوار کشیدن حالت نرم و براق تری دارند و سلامت موها تامین می شود.

بهترین زمان برای استفاده از اسپری دو فاز مو

  • این محصول بر پایه آب، سیلیون و عصاره ابریشم ساخته شده است. انواع اسپری دو فاز نقش محافظتی ساقه مو را دارند. بنابراین بهتر است این محصولات قبل از استفاده از وسایل حرارتی حالت دهنده مو، استفاده شوند. دو فاز آبرسان و تغذیه کننده در این محصول به کار رگفته شده تا علاوه بر حفظ رطوبت موها، مواد غنی را به ریشه مو برساند. اسپری دو فاز می تواند از موها در برابر گرمای اتوی مو و سشوار محافظت کند. حتما از قبل موها را به این مواد آغشته کنید و بعد از وسایل حرارتی مو استفاده کنید زیرا:
  • اسپری دو فاز مو یک لایه محافظ روی تارهای مو ایجاد می کند که آسیب های گرما را کاهش می دهد
  • این لایه می تواند از کاهش رطوبت ساقه مو جلوگیری کند
  • لایه محافظ روی ساقه مو، از ایجاد الکتریسیته ساکن بعد از اتو کشیدن و سشوار، پیشگیری می کند
  • مواد سیلیکونی موجود در این محصول، موها را نرم و ابریشمی می کند
  • استفاده از اسپری دو فاز موجب چرب و چسبنده شدن تارهای مو نمی شود
  • لایه محافظ موجب سریع تر حالت گرفتن موها با سشوار می شود
  • اسپری دو فاز موها را نرم می کند و به سادگی امکان شانه کردن موهای فر هست
  • این محصول قابل استفاده برای هر نوع مو و با هر میزان آسیب می باشد.
  • اسپری دو فاز را می توان روی موهای خشک و تر نیز استفاده کرد

طریقه استفاده از اسپری دو فاز مو

جالب است بدانید که این اسپری نیاز به آبکشی ندارد حتی می توانید روی موهای خشک نیز از اسپری موی دو فاز استفاده کنید. طرز استفاده از این محصول نیز کار ساده ای است. اگر بخواهید فقط موهای حالت دار و مجعد را صاف کنید می توانید اسپری را روی موها بپاشید و با شانه موها را صاف کنید. اسپری دو فاز را به صورت یک نواخت روی همه قسمت های مو بپاشید و بعد موها را شانه بزنید.

اگر می خواهید بعد از استفاده از اسپری دو فاز مو می توانید موها را با سشوار حالت دهید. طرز استفاده از این محصول تفاوتی با سرم مو ندارد و فقط باید روی ساقه مو، مواد را اسپری کنید. تنها موضوع مهم این است که مراقب باشید مواد روی صورت و چشم ها پاشیده نشود. اسپری دو فاز مو می تواند آسیب های ساقه مو را ترمیم کند و موها را نرم و براق تر نشان دهد. البته این محصول قادر به ترمیم بیماری ها و زخم های پوست کف سر نیست. توصیه می شود از به کار بردن این محصول روی پوست سر زخمی یا آسیب دیده، به شدت خودداری کنید.

مزایای استفاده از اسپری دوفاز مو

اتوی مو به ریشه موها آسیب نمی زند ولی ساقه مو را خشک و شکننده تر می کند. به این ترتیب موها نمی ریزد اما زیبایی و برق طبیعی موها از بین می رود و موهایتان حالت نرمی و لطافت قبل را ندارد. اگر تجربه استفاده طولانی مدت از وسایل حرارتی حالت دهنده مو را داشته باشید حتما این مورد را تایید می کنید. اسپری دو فاز یک محصول تقویت کننده و ترمیم کننده مو است و بسیاری از مشکلات مو را درمان می کند. برخی از فواید استفاده از این محصول را در ادامه می خوانید.

-زیبایی و درخشندگی مو

اسپری دو فاز دارای ترکیبات موثری است که با پوشش ساقه مو، آسیب های وارده را کاهش می دهد. پس از استفاده احساس می کنید موها نرم و درخشان تر از قبل است. علت این است که این مواد خاصیت ترمیم کنندگی دارند و تا حدود زیادی ظاهر موها سالم تر و براق تر دیده می شود. تاثیر گذاری اسپری دو فاز روی لایه کوتیکول مو است. کوتیکول بیرونی ترین لایه مو به حساب می آید. این لایه در معرض آسیب های محیطی، شرایط آب و هوایی و صدمات ناشی از مواد شیمیایی است. با هر نوع مویی که دارید می توانید با این اسپری موها را تقویت و تغذیه کنید. سن، جنس و نوع و ضخامت موها، تغییری در اثرگذاری مواد ندارد.

-نرم کنندگی و آبرسانی به موها

اسپری مو دو فاز یکی از موثرترین ترکیبات را در حفظ رطوبت موها دارد. برای آبرسانی به موهای خشک و شکننده می توانید از این محصول بعد از حمام استفاده کنید. اگر موهایتان در اثر استفاده از رنگ مو و مواد دکلره و یا اتوی مو و … دچار آسیب شده، در استفاده از اسپری دو فاز تردید نکنید. پس از استفاده از این محصول به وضوح مشاهده می کنید که موها حالت نرم و ابریشمی به خود گرفته است. به خصوص شانه زدن به موها بسیار راحت تر از قبل است و موها حالت صاف و نرم و براق تری دارند. اسپری دو فاز به تنهایی می تواند جای چندین محصول آرایشی- بهداشتی مو را بگیرد. در ضمن تماس مواد موجود در اسپری با پوست سر، هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. حتی اگر شوره سر دارید نیز می توانید از اسپری دو فاز مو استفاده کنید. یادتان باشد این محصول بدون آبکشی است و نیازی نیست موها را شستشو دهید. همین ویژگی کاربری آن را ساده تر کرده است.

-باز کردن گره های مو

بعد از استفاده از اسپری دو فاز لزومی ندارد موها را آبکشی کنید. باقی ماندن مواد روی مو هیچ اشکالی ندارد. از اسپری دو فاز برای بعد از حمام نیز استفاده می شود. در واقع حتی اگر موهایتان را با سشوار خشک نمی کنید نیز می توانید از این اسپری برای نرم نگاه داشتن موها استفاده کنید. اسپری دو فاز را روی موها بپاشید و به راحتی موها را شانه کنید. این مورد برای افرادی که موهای فر و مجعد و وز دارند بسیار راهگشا و ضروری است. موهای آسیب دیده، بیشتر به هم گره می خورند به خصوص بعد از شستشوی مو این مورد بیشتر دیده می شود. کافی است با این اسپری موها را تقویت کنید به این ترتیب موها نرم می شود و خبری از گره های مو نیست.