عمومیکسب و کار ایرانی

سفارش سایبان فلزی بازویی برقی

سایه بان بازویی به نمونه ای از سایبان ها اطلاق می گردد، که دارای بازوهایی جمع شونده میباشند. تا بتوان به کمک این بازوها سایبان را باز و بسته کرد. سایه بان بازویی را با کیفیت بسیار مطلوبی تولید و روانه بازار مینماید. تا مصرف کننده از این نوع سایبان ها رضایت کامل داشته باشد. در بازار ممکن است سایه بان بازویی را با نام های دیگری مانند ،سایبان هوشمند و… معرفی نمایند. البته هر کدام از این نام ها زمانی کاربرد دارند که تغییرات کوچکی در این نوع سایبان  انجام شود.

معرفی سایبان بازویی :

سایبان بازویی مولفه های گوناگونی برای شناخت دارد. که بایستی به آنها توجه کافی نمود. اول آنکه این نوع سایه بان با نامهای ،،سایبان اتوماتیک،سایبان بازشو،سایبان هشتی و … نیز شناخته میشود.

در صورت تجهیز سایبان بازویی به موتور برقی،ریسیور و ریموت با نامهای سایبان اتوماتیک ، و در صورت اضافه شدن سنسورهای هوشمند ایران سایبان نظیر سنسور لرزش ، سنسور باد و سنسور گرما به آن با نام  نیز شناخته میشود.

ارائه نکاتی مفید در مورد سایبان بازویی

سایبان بازویی بدون شک یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین نمونه از سایبان های موجود در بازار به شمار می رود. همین موضوع باعث شده تا هر روز بر تعداد مصرف کنندگان سایه بان بازویی افزوده شود. سایه بان بازویی به نمونه هایی از سایبان ها اطلاق می شود که حالت باز و بسته شدن فنری داشته و این امر باعث می شود. تا بتوان از آنها استفاده های مختلفی در فصل های مختلف داشته و در مواقعی که نیاز به سایبان نباشد. نیز می توان به راحتی آنها را جمع کرد.

سایبان اتوماتیک بازویی

سایبان اتوماتیک بازویی رامی توان یکی از سبک ترین نمونه از سایبان های موجود در بازار دانست، این موضوع باعث می شود تا نصب این نوع از سایه بان ها نیز بسیار راحت بوده و در ادامه استفاده از این نوع سایبان ها نیز بسیار راحت بوده و همه افراد می توانند به راحتی سایه بان بازویی را باز و بسته نمایند. سبک بودن سایبان متحرک بازویی به خاطر استفاده از آلومینیوم به جای فولاد بوده و این موضوع ممکن است بر روی تمام شده این نوع از سایه بان ها تاثیر گذار باشد. سایبان اتوماتیک بازویی را در بازار سایبان اتوماتیک یا سایبان فنری نیز می نامند.

مشخصات فنی سایه بان و چادر بازویی:

سایبان های بازویی ایران سایبان بصورت استاندارد بین دهنه های 3 تا 6 متر و با بازشوندگی 2.5 متر،2.80 سانت قابل تولید و عرضه میباشد.برای روکش سایه بان بازویی مجموعه ایران سایبان از روکش دو طرف پی وی سی کره ای، روکش نانو و روکش اسپانیایی استفاده مینماید.

برای میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. کارشناسان فروش سایبان بازویی ایران سایبان اطلاعات تکمیلی تر را در در خصوص قیمت سایبان دستی و همچنین قیمت سایبان برقی در اختیار شما قرار میدهند. زمان تحویل انواع چادر بازویی،سایبان کالسکه ای و ،حداکثر 3 روز کاری پس از ثبت سفارش در میباشد.

تنوع در انتخاب روکش سایبان بازویی

یکی دیگر از قابلیت های سایه بان بازویی، این است که می توان روکش این نوع از سایه بان ها را با رنگ های مختلف تهیه و تولید کرد. علاوه بر تنوع در رنگ روکش، می توان را نیز با توجه به نیاز و سلیقه انتخاب کرد. امکان چاپ تبلیغات بر روی روکش سایه بان بازویی نیز وجود دارد. با چاپ تبلیغات بر روی روکش می توان تبلیغات محیطی کسب و کار خود را با کمترین هزینه انجام داده و نام یا برند کسب و کار خود را قوی تر از قبل کرده و آن را در ذهن مشتریان حک کرد.

امکان استفاده در طول سال از سایبان بازویی

چادر بازویی در تمام فصول سال کاربرد دارد و از آن میتوان بهره برد علت اصلی این موضوع این است  که می توان برای آن انتخاب کرد. بدین ترتیب در طول سال بدون توجه به بارش برف و باران می توان از این نوع سایه بان ها استفاده کرد. معمولا انتخاب صحیح روکش کمک می کند تا کارایی این نوع سایه بان ها نیز بیشتر شود. یعنی هم از ورود نور به مغازه یا هر مکان دیگری جلوگیری می شود و هم از ورود آب باران و برف جلوگیری به عمل می آورد. البته در کنار این موارد میتوان از آن بعنوان نیز بهره جست. کافیست به مراجعه و پس از اخذ مشاوره رایگان سفارش سایه بان بازویی را ثبت نمایید.

زیبایی منحصر به فرد سایبان بازویی ایران سایبان 

معمولا یکی از اولین موادی که در انتخاب سایه بان دارای اهمیت است، زیبایی آن است. انتخاب مواد و و همچنین میزان تخصص فرد سازنده می تواند در زیبایی سایه بان نقش اساسی داشته باشد. بدین ترتیب معمولا شرکت هایی که مواد اولیه مناسب را انتخاب کرده و از افراد متخصص برای ساخت سایبان اتوماتیک بازویی استفاده می کنند.

می توانند زیباترین نمونه از سایه بان های بازویی را تولید و به بازار عرضه نمایند. ایران سایبان با افتخار اعلام میکند برترین کیفیت را به مشتریان عرضه مینماید صادرات محصولات ما به اروپا گواه این مدعاست. برای مثال با توجه به اسکلت آلومینیومی که برای سایبان فنری بازویی مورد استفاده قرار گرفته، رنگ کاری خاصی نیاز نبوده و این موضوع بر کیفیت و زیبایی سایبان می افزاید.

طول عمر بالا سایبان بازویی

طول عمر بالای سایبان زنجیری بازویی ویژگی منحصر به فرد سایبان بازویی میباشد.که باعث شده تا استفاده از این نوع سایبان ها بسیار بیشتر شود، مقاومت بسیار خوب آنها در برابر رطوبت و همچنین سرما و گرمای شدید است. با توجه به اسکلت آلومینیومی این نوع از سایه بان ها، رطوبت هیچ گونه تاثیر منفی بر روی این نوع سایبان ها نمی گذارد. این در حالی است که اسکلت های فولادی پس از چند سال ممکن است دچار خوردگی یا زنگ زدگی شوند. زیرا به مرور زمان رگ آنها بلند می شود و رطوبت به فلز می رسد.

تنوع در قیمت سایبان بازویی

یکی دیگر از مزایای سایه بان بازویی این است که هیچ گونه قیمت مقطوعی برای آن وجود نداشته و با قیمت های متفاوتی می توان آن را تولید کرد. بدین ترتیب هم افرادی که بودجه محدود داشته می توانند از این سایه بان ها استفاده کرده و هم افرادی که سرمایه بالایی داشته و نیاز به محصولات شیک و لاکچری داشته نیز می توانند نمونه مناسبی از سایه بان بازویی را تهیه کنند. معمولا افرادی که نیاز به سایبان شیک و باکیفیت دارند، می توانند سایبان بازوئی هوشمند را انتخاب کنند. را میتوانید از کارشناسان ایران سایبان بصورت تماس تلفنی و یا از طریق واتس آپ استعلام نمایید.

نقاط قوت سایبان بازویی

یکی از نقاط قوت سایه بان بازویی که میتوان  معرفی نمود، این است که این نوع از سایه بان ها را می توان با ابعاد و اندازه های مختلف و بدون هیچ گونه محدودیتی تولید نمود. بدین ترتیب در هر مکانی با هر ابعادی که مورد نیاز بوده، به راحتی می توان سایه بان بازویی را نصب کرد. این نوع سایبان را هم بصورت برقی و هم بصورت میتوان تولید نمود.این قابلیت باعث شده تا میزان استفاده از این نوع سایبان ها در سال های اخیر رشد بسیار چشمگیری در شهر های بزرگ و کوچک داشته باشد.

رنگبندی متنوع سایبان

یکی دیگر از قابلیت های سایبان بازو دار، تنوع در می باشد. معمولا گاهی اوقات افراد تمایل دارند رنگ سایه بان با رنگ کاشی یا سرامیک نما هماهنگی داشته باشد. بدین ترتیب به راحتی می توان رنگ دلخواه و یا رنگ مورد نیاز را پیدا کرده و از آن استفاده کرد.یکی دیگر از قابلیت های سایه بان بازویی این است که دارای روکش ضد آب می باشند.

امکان استفاده از سایبان در تمام فصول سال

بدین ترتیب استفاده از این سایبان ها محدود به فصل خاص و یا شهر به خصوصی نمی باشد. همه افراد در استان های مختلف کشور در چهار فصل سال می توانند از این نوع سایبان ها استفاده کرده و از مزایای آنها بهره مند شوند.یکی دیگر از قابلیت های سایبان متحرک این است که می توان خود را بر روی روکش این نوع از سایه بان ها چاپ کرد. بدین ترتیب این نوع از سایبان ها چند منظوره می باشند و افرادی که از آنها استفاده کرده اند، رضایت بسیار بالایی داشته اند. بدین ترتیب میزان استفاده از سایبان جمع شو در سال های آینده نیز رو به رشد خواهد بود.

ویژگی های سایه بان بازویی نسبت به سایر سایه بان ها

یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که می توان برای سایبان فنری بازویی معرفی نمود. زیبایی منحصر به فرد آن نسبت به سایر سایبان ها می باشد. زیرا معمولا که از جنس آلومینیوم می باشند. نیاز به هیچ گونه رنگ کاری نداشته و خود دارای ظاهری ایده آل می باشند. از طرفی دیگر معمولا آلومینیوم مقاومت بسیار بالایی در برابر سرما، گرما، رطوبت و غیره دارد. بدین ترتیب برای مدت زمانی بسیار طولانی بدون این که سایبان اتوماتیک بازویی دچار مشکلی بشود، می توان از سایه بان بازویی استفاده کرد.

سایه بان بازویی ایران سایبان

ایران سایبان،تولید کننده انواع سایبان جمع شو بازویی درمدلهای مختلف و با قابلیتهای متنوع میباشد.ازآنجاییکه، امروزه سایبان بازویی کاربردهای بسیار مختلفی یافته است. سعی میکنیم بطور خلاصه انواع سایبان تاشو بازویی و کاربردهای آن را برای آشنایی و تصمیم گیری شما عزیزان معرفی نماییم. سایبان بازویی ایران سایبان تا دهنه 6 متر و  با بازشو 2.50 سانتیمتر ،2.80 سانتیمتر و بعضا با بازشو 3.30 سانتیمتر قابل تولید و عرضه در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد.لازم به ذکر است تمامی مدلهای سایه بان بازویی ذکر شده هم بصورت دستی و هم بصورت تجهیز شده به موتور برقی و ریمت کنترل قابل عرضه میباشند و در صورت تولید بصورت الکتریکی با نام  سایبان برقی یا سایبان ریموتی شناخته میشود.کاربردهای سایبانهای بازویی ایران سایبان بسیار گسترده بوده و از آن بعنوان،سایبان حیاط،سایبان پنجره،،سایبان مغازه و … استفاده میشود.

سیستم جمع کننده سایبان بازویی 

سایه بان بازویی با نامهای ،سایبان جکی و نیز شناخته میشود.در صورتی که این نوع سایبان مجهز به موتور برقی گردد به آن و در صورتی که علاوه بر موتور برقی مجهز به سنسورهای باد و لرزش و … گردد به آن نیز گفته میشود.شما همواره میتوانید با تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان ما در زمینه انتخاب اندازه مناسب سایبان،انتخاب روکش انواع سایه بان و … بهره مند گردید.

خرید سایبان بازویی

سایبان بازویی به نمونه ای از سایبان ها اطلاق می شود که دارای بازوهایی برای باز و یا بسته شدن سایبان بوده و می توان در صورت نیاز این نوع سایبان ها را باز کرده و هر زمان که به دلایل مختلف نیاز به سایه بان نمی باشد، می توان به راحتی این نوع از سایبان ها را جمع کرده تا فضای بیشتری در اختیار باشد.

سایبان یکطرفه و دو طرفه بازویی را شرکت های سازنده با بهترین مواد اولیه تهیه و تولید می نمایند. این موضوع باعث شده تا دوام و کارایی این نوع از سایه بان ها بسیار بیشتر شود. سایبان بازویی دارای فنرهایی بوده که وجود این فنر ها باعث شده تا برخی از افراد این نوع از سایبان ها را با نام نیز بشناسند. از طرفی نصب موتور و باز و بسته شدن این سایه بان ها به کمک موتور و بدون نیاز به کمک انسان، باعث شده تا این نوع از سایه بان ها را با نام سایبان اتوماتیک یا نیز بشناسند. معمولا هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از این سایبان ها و باز و بسته کردن آنها وجود ندارد.

زیرا این نوع از سایبان ها به صورت خودکار یا اتوماتیک باز و بسته می شوند. همین امر باعث شده تا این نوع از سایبان ها بسیار محبوب بوده و مشتریان زیادی درخواست نصب سایبان بازویی را دارند.