عمومیکسب و کار ایرانی

مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت

اگر بخواهید در داخل مرزهای ایران سفر کنید، با زبان ها و لهجه های مختلف مواجه می شوید. بنابراین سفر به خارج از کشور بدون یادگیری زبان دوم ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شود. اما هزاران زبان در جهان وجود دارد که یادگیری آنها بسیار دشوار است. بنابراین یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت یکی از بهترین ایده هاست.

در شرایط سفر ناگهانی یا مهاجرت ناگهانی، یادگیری زبان به سرعت به یک مشکل بزرگ تبدیل می شود. زبان انگلیسی در مقایسه با زبان های دیگر مانند عربی، چینی، فرانسوی، آلمانی و غیره بسیار آسان است.

این زبان یک زبان بین المللی محسوب می شود، بنابراین می تواند پل ارتباطی بین همه مردم جهان باشد. اما چگونه می توان این زبان را در کوتاه ترین زمان ممکن یاد گرفت؟

یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت چقدر طول می کشد؟

قبل از هر اقدامی باید بدانید که یادگیری یک زبان زمان بر است. هیچ کس نمی تواند ادعا کند که 0-100 زبان را در مدت زمان کوتاهی (مثلا 1-3 ماه) بدون پیش زمینه خاصی یاد گرفته است. مدت زمان لازم برای یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت به عوامل مختلفی بستگی دارد.

• مدرک فعلی شما

• زمانی را صرف یادگیری کنید.

• دوره ها و مواد مورد استفاده

اولین قدم شرکت در آزمون مهارت زبان انگلیسی است. به خصوص اگر قبلاً با زبان آشنا هستید، باید نقطه شروع را دوباره تعریف کنید. حتی اگر مقدمه قبلی شما به این معنی باشد که شما کاملا مبتدی هستید، باز هم شرکت در این آزمون ها ایده خوبی است.

موسسه زبان سفیر آزمون هایی را برای تعیین سطح زبان انگلیسی با تنوع بسیار بالا برگزار می کند. این آزمون ها برای زبان آموزان عمومی، کودکان و نوجوانان و داوطلبان آیلتس مناسب است. شما می توانید با توجه به هدف و سطح خود یکی از این آزمون ها را انتخاب کنید.

به یاد داشته باشید که برای آموزش زبان به کودکان 7 سال و کمتر نیازی به آزمون تعیین سطح نیست، زیرا مهارت های زبانی در این سن محدود و در حال رشد است.

پس از تعیین سطح، نوبت به انتخاب روش یادگیری می رسد. بسته به انتخاب شما در این سطح، مدت زمان مطالعه زبان انگلیسی برای تعیین سطح تعیین می شود. شرکت در کلاس های آموزش عمومی حداقل به 1 تا 2 سال نیاز دارد.

در عوض، با شرکت در کلاس خصوصی سفیر برای یادگیری زبان انگلیسی، می توانید در مدت زمان کوتاه تری به نتیجه برسید. این زمان بسته به سطح شما می تواند از 6 تا 9 ماه متغیر باشد.

البته باید بدانید که اگر سطح شما بسیار ضعیف باشد یا بین مطالعه استراحت کنید، این زمان بیشتر می شود. با این حال، راه هایی برای سرعت بخشیدن به یادگیری وجود دارد.

سریع ترین راه های یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت

تصور کنید که ناگهان شغلی پیدا می کنید یا در خارج از کشور تحصیل می کنید. برای داشتن یک مهاجرت موفق به مدرک زبان با معدل قابل قبول نیاز دارید. حتی اگر مدرک ندارید، باز هم برای برقراری ارتباط با دیگران به زبان انگلیسی نیاز دارید.

بهترین راه شروع یادگیری زبان در زمان مناسب (بین 1 تا 2 سال) است. با این حال، اگر به دلایلی برای یادگیری عجله دارید، می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

تعریف صحیح اهداف یادگیری زبان

هدف خود را به قطعات کوچکتر تقسیم کنید. به عنوان مثال، ابتدا خود را برای مکالمات روزمره به زبان انگلیسی آماده کنید، سپس به سراغ یادگیری زبان کاری بروید و قدم به قدم جلو بروید.

منابع را با توجه به نوع سفر انتخاب کنید. اگر سفر شما کوتاه است و نیاز به ملاقات دارید، ارتباط برای شما کافی است. برای اهداف آموزشی و حرفه ای باید سراغ منابع آیلتس یا تافل بروید. وقت خود را با خواندن منابعی که با هدف و حوزه تخصصی شما مرتبط نیستند تلف نکنید.

یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت به روشی چالش برانگیز

خودت را به چالش بکش. منابعی را انتخاب کنید که رتبه آنها بالاتر از شما باشد. زمان را روی تجهیزاتی که می‌دانید تلف نکنید و اگر سطح شما متوسط ​​است، به آرامی به سمت تجهیزات پیشرفته بروید تا سریع‌تر توسعه پیدا کنید. البته فراموش نکنید که این منابع نباید چندان واضح نباشند، زیرا باعث خستگی و سردرگمی می شوند.

آموزش عملی زبان انگلیسی

حفظ کردن لیست ها را متوقف کنید و بیشتر روی مکالمه تمرکز کنید. هرچه بیشتر صحبت کنید، سریعتر انگلیسی مهاجرت را یاد خواهید گرفت. همچنین اگر می خواهید مهارت های خواندن یا نوشتن خود را بهبود ببخشید، باید همیشه از آموخته های خود در این زمینه ها برای پیشرفت سریع استفاده کنید.

مطالعه فشرده منابع در زندگی روزمره

هر روز به خود زمان کافی برای مطالعه اختصاص دهید. کسانی که عجله ای برای یادگیری زبان انگلیسی ندارند می توانند دو یا سه روز در هفته و بین 3 تا 4 ساعت در روز مطالعه کنند. اما افرادی که می خواهند به نتایج سریع دست یابند باید هر روز 5 تا 7 ساعت وقت بگذارند. زمان را با توجه به استرس خود انتخاب کنید، یادگیری سریع انگلیسی شما را از زبان خسته نمی کند!

بهترین دوره سفیر برای آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت چیست؟

شرکت در دوره های تخصصی زبان انگلیسی بهترین راه برای یادگیری منظم، مقدماتی و سریع انگلیسی است. در روش های خودآموز، درصد زبان آموزانی که از یادگیری منصرف می شوند بسیار بالاست، بنابراین برای مهاجرت باید روی روش های مطمئن تری برای یادگیری زبان انگلیسی سرمایه گذاری کنید.

موسسه زبان انگلیسی سفیر دهتم دوره های زیادی را برای آموزش کودکان و بزرگسالان ارائه می دهد. قبل از ثبت نام در یکی از این دوره ها، باید در آزمون سطح زبان شرکت کنید تا مشخص شود کدام رشته برای شما مناسب است.

اگر برای مهاجرت برای یادگیری زبان انگلیسی عجله دارید می توانید از درس خصوصی سفیر استفاده کنید. همچنین، اگر هدف شما محدود به یادگیری صحبت کردن است، ممکن است از یک دوره فقط اسپیکینگ بهره مند شوید.