عمومیکسب و کار ایرانی

نصب سایبان برقی چقدر زمان می برد؟

یکی از رایج ترین سؤالاتی که مشتریان ما در مورد نصب درب اتوماتیک می پرسند این است که معمولاً این فرآیند چقدر طول می کشد. قابل درک است که صاحبان خانه می خواهند بدانند که در طول نصب چه مقدار زمان  و چه چیزی انتظار دارند. در حالی که هیچ پاسخ قطعی وجود ندارد – مدت زمان نصب به چند عامل مختلف بستگی دارد – ما می توانیم قبل از نصب شما اطلاعات مهمی را در اختیار شما قرار دهیم . به خواندن ادامه دهید . اگر تا به حال سعی کرده اید درب اتوماتیک خود را نصب کنید ، ممکن است بدانید که این روند یک فرآیند دشوار است. عوامل مختلفی وجود دارد که بر مدت زمان نصب درب اتوماتیک مسکونی تأثیر می گذارد.

اگرچه ما زمان لازم برای نصب درب اتوماتیک مسکونی را تضمین نمی کنیم، یک منطقه به خوبی آماده شده می تواند به معنای نصب در چند ساعت باشد. در اینجا عواملی وجود دارد که بر سرعت تکمیل نصب شما تأثیر می گذارد: ما در نصب و تعمیر درب اتوماتیک مسکونی، تجاری و صنعتی مجرب هستیم. و رضایت مشتری اختصاص داده شده است و ما خدمات تعمیر اضطراری را ارائه می دهیم. برای تمام نیازهای مربوط به نصب، سرویس، تعمیر و محصولات مرتبط با درب اتوماتیک خود ، همین امروز با ما تماس بگیرید!

مدت زمان نصب درب اتوماتیک به چند عامل بستگی دارد، اما شما باید حداقل روی نیم روز یا حدود 4 تا 6 ساعت حساب کنید. این یکی از آن مشاغلی است که برای اولین بار انجام آن زمان زیادی طول می کشد زیرا باید با تمام قطعات و ویژگی های مدل خاص درب بازکن آشنا شوید – بعلاوه این می تواند یک کار پیچیده باشد که برای کسانی که تجربه کمی دارند مناسب است.

در کارهای برقی اگر بیش از یک درب اتوماتیک نصب می‌کنید، دومین بازکننده ممکن است نصف زمان اول را از شما بگیرد. تخمین زمان نیم روز فرض می کند که شما یک پریز برق مناسب در سقف خود نصب کرده اید. بیشتر درب بازکن ها به یک خروجی زمینی در چند فوتی واحد موتور نیاز دارند و نمی توانید با استفاده از سیم کشی بازکن را وصل کنید.

انجام کار سریعتر

یکی از بزرگترین عوامل تعیین کننده مدت زمان نصب درب اتوماتیک این است که آیا در حال تعویض یک درب بازکن قدیمی هستید یا یک واحد جدید را در جایی که هیچ درب بازکنی وجود ندارد نصب می کنید. اگر در حال تعویض یک درب اتوماتیک قدیمی با نوع مشابهی از درب اتوماتیک جدید هستید، احتمالاً می توانید از تکیه گاه های موجود که واحد موتور را نگه می دارند و همچنین مسدود کننده چوب برای براکت بالای در استفاده مجدد کنید.

با این حال، سعی نکنید با استفاده مجدد از قطعات الکتریکی، مانند سنسور ایمنی “چشم” یا هر سیم کشی در زمان صرفه جویی کنید. وسایل الکترونیکی جدید احتمالاً مؤثرتر از دستگاه های قدیمی هستند و برای استفاده با درب اتوماتیک جدید طراحی شده اند. سیم کشی قدیمی ممکن است عایق فرسوده، آسیب دیده یا شکننده باشد و باید تعویض شود.

مراحل اساسی

در اینجا مراحل اساسی برای نصب یک درب اتوماتیک  استاندارد (انواع دیگر درایوها مشابه هستند) آورده شده است تا به شما بفهمانیم که چه چیزی در آن دخیل است:

  1. موجودی بگیرید اگرچه بسیاری از ما دستورالعمل‌های مونتاژ را نادیده می‌گیریم که به ما می‌گویند قبل از مونتاژ همه قطعات را بررسی و مرتب کنیم، اما در این مورد بهتر است این کار را انجام دهیم.
  2. ریل را جمع کنید. ریل ها در پنج یا شش قطعه هستند که با هم شکاف دارند. مونتاژ معمولاً شامل چرخ دستی است که به در وصل می شود و در امتداد ریل حرکت می کند.
  3. ریل را به واحد موتور ببندید.
  4. زنجیر ، از جمله قرقره هرزگرد را در انتهای درب مسیر نصب کنید. زنجیر فقط کمی طولانی تر از ریل است. پیوسته نیست، مثل زنجیر دوچرخه. یک کابل حلقه زنجیر را تکمیل می کند و در مسیر برگشت به واحد موتور از روی قرقره بیکار عبور می کند.
  5. پشتیبانی براکت هدر را نصب کنید. این یک قطعه الوار 2×4 یا بزرگتر است که به قاب بالای در متصل می شود و انتهای درب مسیر را پشتیبانی می کند.
  6. درب بازکن را آویزان کنید. واحد موتور با دو یا چند قطعه آهن زاویه دار به سقف گاراژ سوار می شود. ریل از طریق براکت هدر به تکیه گاه براکت هدر سوار می شود.
  7. براکت و بازوی در را نصب کنید. بازو یک میله فلزی L شکل است که در را به چرخ دستی روی ریل متصل می کند.
  8. لوازم الکترونیکی ، از جمله دکمه در و سنسور ایمنی “چشم” را اضافه کنید. سیم کشی کم ولتاژ است و به سادگی می توان آن را به دیوارها و سقف گاراژ منگنه کرد.
  9. درب بازکن را برای حرکت مناسب درب برنامه ریزی کنید.
  10. سیستم های ایمنی درب بازکن را تست کنید.

نکاتی برای نصب درب اتوماتیک جدید

چند ترفند می تواند کار را آسان تر کند و ممکن است زمان لازم برای نصب درب بازکن گاراژ را کمی کاهش دهد:

 • قبل از نصب درب اتوماتیک از متعادل بودن درب اطمینان حاصل کنید. اگر درب را تا نیمه باز کنید و رها کنید، یک در که به درستی متعادل شده باشد، خودش را نگه می دارد و تکان نمی خورد. دری که تعادل ندارد برای درب بازکن سخت است و می تواند خطرناک باشد. در صورت لزوم درب خود را توسط یک حرفه ای متعادل کنید.
 • اگر در حال تعویض یک واحد موجود هستید، آن را تا زمانی که آماده نصب درب بازکن جدید شوید، در جای خود بگذارید. این به عنوان یک مرجع بصری برای چگونگی هماهنگی همه چیز با هم مفید خواهد بود.

مهندسین بخش فنی شرکت دیدگاهان با رعایت تمامی نکات مهم نصب، سایبان برقی را به صورت حرفه ای انجام می دهند. نصب کنندگان حرفه ای شرکت دیدگاهان با اندازه گیری جهت تابش نور خورشید و ایجاد حداکثر سایه، سایبان برقی را نصب می کنند. نیروهای ماهر این شرکت معتبر کلیه لوازم و ابزارآلات مورد نیاز نصب را به محل نصب می برند، سپس متخصصین شرکت دیدگاهان به ترتیب به نصب تمامی قطعات سایبان برقی می پردازند.

نصب کنندگان حرفه ای این شرکت معتبر با محاسبات نرم افزاری دقیق، زاویه و شیب سایبان را تنظیم می کنند. در نهایت برای آسودگی خیال مشتریان، سایبان برقی را توسط تکنیسین مجرب تست کرده و در صورت وجود هر گونه ایرادی آن را بر طرف می کنند. شما می توانید با خیالی آسوده را به دست متخصصین شرکت دیدگاهان بسپارید. با نصب صحیح و اصولی سایبان می توانید طول عمر و دوام آن را افزایش دهید. خرید سایبان برقی با کیفیت و نصب آن توسط افراد حرفه ای برای شما به صرفه تر خواهد بود، زیرا هزینه های نگهداری و تعمیر سایبان برقی کاهش پیدا می کند.

نصب سایبان برقی چقدر زمان می برد؟

نصب کنندگان حرفه ای شرکت دیدگاهان به دلیل سابقه و دانش کافی می توانند سایبان برقی را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما نصب کنند. نیروهای ماهر دیدگاهان پس از  طراحی و ساخت سایبان برقی، سریع دست به کار شده و در محل پروژه حاضر می شوند. سپس با رعایت قوانین ایمنی نصب سایبان را با کیفیت بالا انجام می دهند.

استفاده از تجهیزات با کیفیت و مدرن، زمان نصب سایبان را کاهش می دهد. برای صرفه جویی در زمان اجرای می توانید از نصب کنندگان حرفه ای شرکت دیدگاهان کمک بگیرید. نیروهای مجرب دیدگاهان با به روز کردن دانش خود، قادر هستند انواع مختلف سایبان برقی را برای شما نصب کنند. شما با انتخاب نیروهای ماهر و با تجربه می توانید در مدت زمان کوتاهی سایبان را نصب کرده و از کارایی آن نهایت استفاده را ببرید.

ارائه انواع خدمات نصب موتور و سایبان ها توسط دیدگاهان

شرکت دیدگاهان با دارا بودن متخصصین و تجهیزات پیشرفته در تمامی مراحل طراحی و اجرای سایبان برقی آماده خدمت رسانی به مشتریان خود است. نصب موتور سایبان برقی کار هرکسی نیست. در صورت نصب غیر اصولی موتور و سایبان برقی طول عمر و دوام آن کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین برای نصب موتور و سایبان برقی ابزارآلات و امکانات خاصی مورد نیاز است. نیروهای متخصص شرکت دیدگاهان با بهره گیری از متدهای روز دنیا موتور و سایبان برقی را نصب می کنند.

سایبان برقی باید به گونه ای نصب شود که بیشترین فضا را پوشش دهد. همچنین نصب صحیح موتور، کارایی سایبان برقی را افزایش خواهد داد. کارشناسان ماهر شرکت دیدگاهان قادر هستند، سایبان های شما را در بهترین فضا از مکان مورد نظر نصب کنند. هر چقدر تخصص و تجربه نصب کننده بیشتر باشد، موتور و سایبان برقی را در مدت زمان کوتاه تری برای شما نصب خواهد کرد. نصب کنندگان شرکت دیدگاهان از سابقه طولانی در زمینه نصب موتور و سایبان برقی برخوردار هستند، بنابراین عمل نصب را در زمان کوتاهی انجام می دهند.

استفاده از بهترین تجهیزات جهت نصب استاندارد سایبان برقی

سایبان های برقی مختلف در ابعاد متفاوت برای کارایی های مختلف طراحی می شوند. از ویژگی های بارز سایبان برقی می توان به پوشش دهی وسیع منطقه مورد نظر اشاره کرد. برخی سایبان های برقی را با عرض 6 متر و طول 3 متر تولید می کنند. این نوع سایبان های برقی، منطقه بسیار زیادی را پوشش می دهند.

پس از طراحی و ساخت سایبان نصب آن بسیار اهمیت دارد. همچنین نصب اصولی موتور علاوه بر افزایش کارایی سایبان، طول عمر و دوام آن را افزایش خواهد داد. در اینجا می توان به اهمیت نصب موتور و سایبان برقی پی برد. توجه داشته باشید که تنها با استفاده از تجهیزات مناسب می توانید عمل نصب سایبان برقی را به صورت صحیح انجام دهید. یکی از ویژگی های بارز شرکت دیدگاهان، استفاده از تجهیزات پیشرفته جهت نصب سایبان است.

نیروهای متخصص شرکت دیدگاهان با بکارگیری تجهیزات پیشرفته و متدهای روز دنیا عمل نصب سایبان را انجام می دهند. نصب اصولی و استاندارد سایبان برقی مانع از ایجاد هزینه های اضافی برای شما خواهد شد، زیرا نصب غیر اصولی سایبان برقی سبب خرابی آن می شود. در اینصورت پس از گذشت مدت زمانی استفاده، باید جهت تعمیر سایبان برقی هزینه پرداخت کنید.

تضمین اجرا و قطعات نصب شده بر روی سایبان برقی

در صورتی که عمل نصب سایبان برقی بر اساس اصولی منظم و مرتب اجرا شود، می توان گفت استانداردهای سایبان برقی اجرا شده است. تنها در صورت رعایت استانداردها، خیال کاربر از نصب سایبان برقی راحت می شود. در برخی از کشورها، استانداردهای لازم جهت تضمین خدمات نصب ارائه می شوند. قبل از اجرای سایبان برقی باید از ساخت استاندارد آن مطمئن شوید. همچنین قبل از نصب سایبان باید هدف از نصب سایبان را مشخص کنید. انتخاب شرکت معتبر برای طراحی و نصب سایبان در دوام و طول عمر آن بسیار اثرگذار است.

شما با انتخاب شرکت معتبر و با سابقه می توانید از اتلاف سرمایه و انرژی خود جلوگیری کنید. با آگاهی از تمامی استانداردهای نصب سایبان، می توانند عمل نصب را ضمانت شده برای شما انجام دهند. یکی از ویژگی های بارز متخصصین شرکت دیدگاهان، استفاده از قطعات اورجینال برای نصب سایبان برقی است. استفاده از تجهیزات پیشرفته و قطعات اورجینال در نصب اصولی و صحیح سایبان برقی بسیار موثر هستند.

نیروهای ماهر دیدگاهان با به روز کردن دانش خود، می توانند انواع مختلف سایبان را به صورت حرفه ای نصب کنند. شما با انتخاب شرکت دیدگاهان می توانید به صورت تضمین شده عمل نصب سایبان را انجام دهید. در اینصورت بابت هزینه ی پرداختی خیالی آسوده تر خواهید داشت.