عمومیکسب و کار ایرانی

کاور فرش کشدار ضد آب یا روفرشی کشدار ضد آب بخریم یا نه

روفرشی کش دار ضدآب

دارا بودن قابلیت‌هایی مانند مقاومت در برابر نفوذ آب، سبک بودن و قیمت مناسب روفرشی کشدارهای ضد‌آب را به گزینه‌ای عالی برای انتخاب تبدیل نموده است. روفرشی کش دار ضدآب از موادی مانند پلی استر ساخته می‌شود تا برای استفاده‌ در محیط‌های مرطوب مانند آشپزخانه نیز بسیار مفید باشد. البته روفرشی‌ها در انواع جنس‌های مختلفی موجود هستند تا بهترین کاربرد را برایتان ارائه نمایند  سایت carpetdepo سال‌ها تجربه در فروش روفرشی کشدار را دارد.

یا کاور فرش کشدار یک پارچه مخمل شانل است که طرح های فرش بر روی آن چاپ می شود و دور تا دور کشدوزی می شود و یک عدد کش کمری و ۴ عدد کش در چهار گوشه آن نیز  دوخته می شود تا بتوان آن را بر روی فرش ثابت کرد.

حال سوالاتی پیش می اید که به آن جواب می دهیم:

  1. این پارچه مخمل چه کیفیتی داره؟ پاسخ: پارچه های مخمل می توانند یک رو مخمل و یا دو رو مخمل باشند. اصطلاحا به آنها پارچه های مخمل شانل یا راشل می گویند. تراکم این پارچه ها هم متفاوت است. تولید کننده های مختلف از پارچه ها با تراکم متفاوت استفاده می کنند. کاور فرش های داخل همه پارچه هر دو رو مخمل شانل و بالاترین تراکم را بین تمام کاور فرش ها دارد.
  2. آیا پارچه مخمل نازک است یا ضخیم؟ پاسخ: قاعدتا اگر کسی این کاور های فرش را با روفرشی یزدی مقایسه می کند، قاعدتا این پارچه ها در مقابل روفرشی های یزدی نازک اند. ولی سبکی آنها باعث می شود که راحت تر بتوانیم آنها را بشوییم و شاید همین سبکی باعث شده طرفداران زیادی پیدا کند. در بین تمام کاور فرش های موجود در بازار ایران (ایرانی و ترکی)، ، بالاترین تراکم و کیفیت (و بالاترین کیفیت چاپ) را دارد.
  3. آیا کاور فرش کشدار روی فرش سر می خورد؟ اگر کاور فرش متناسب با سایز فرشتان تولید شود به واسطه کش ها کمری و لچکی، کم سر می خورد. ولی این طور نیست که فکر کنید دیگر نیازی به تنظیم آن بر روی فرش را ندارید.  کاور فرش ها هم سر میخورند و بعد از مدتی باید روی فرش دوباره تنظیم شوند. ما در وب سایت منسوجات رامش حتی اگر سایز فرشتان از سایز استاندارد بزرگتر یا کوچکتر باشد، سایز متناسب با فرشتان را تولید و ارسال می کنیم تا حد امکان از سرخوردگی کاور فرش کمتر شود.
  4. چطور متوجه بشیم کاور فرش استاندارد سفارش بدیم یا غیر استاندارد؟ اگر سایز فرشتان دقیق است، باید کاور فرش استاندارد سفارش دهید. مثلا برای سایز 6 متری، فرش شما دقیقا 200*300 سانتیمتر است؛ پس کاور فرش استاندارد باید سفارش دهید. ولی اگر فرش تان برای سایز 6 متری از طول و عرض تا 3 سانت بزرگتر است، باز هم سایز استاندارد برایتان مناسب است. در روفرشی 12 متری تا 5 سانت افزابش طول و عرض، باز هم کاور فرش با سایز استاندارد برایتان مناسب است. ولی اگر فرش 6 متری شما از طول یا عرض بیش از 3 سانت بزرگتر باشد باید کاور فرش غیر استاندارد سفارش دهید. یا برای فرش 12 متری اگر طول و عرض فرشتان از 5 سانت بزرگتر باشد باید کاور فرش غیر استاندارد سفارش دهید. حتی اگر فرشتان به همین اندازه کوتاه است باز هم باید کاور فرش غیر استاندارد سفارش دهید تا کاور فرش گشاد نباشد و جمع شود. در هر صورت اگر می توانید هزینه غیر استاندارد بودن را متقبل شوید بهتر است کاور فرش را طبق سایز تک تک فرش هایتان سفارش دهید تا به طور کامل کاور فرش با فرشتان هماهنگ شود.
  5. اگر سایز فرش مان غیر استاندارد باشد چطور در وب سایت منسوجات رامش سفارش دهیم؟ پاسخ: شما از منوها سایز فرشتان را انتخاب کنید و گزینه غیر استاندارد را بزنید. سپس سایز دقیق فرشتان را اندازه بزنید و در قسمت توضیحات سفارش برایمان بنوسید و یا اگر به هر دلیلی نتوانستید در قسمت چت سایت برایمان بنویسید و یا در واتساپ مدیر فروشگاه (09155091300) به ما اطلاع دهید.
  6. آیا روی کاور فرش را میتوان جارو کشید؟ پاسخ: بله. درجه جارو برقی رو روی متوسط بگذارید و جارو بکشید.
  7. آیا کیفیت چاپ کاور فرش در شستشو کم می شود و رنگ می دهد؟ پاسخ: ثبات رنگ کاور فرش های مختلف متفاوت است. () صد در صد رنگ ثابت بوده و بعد بارها و بارها شستشو کیفیت چاپش کم نمی شود.
  8. آیا کاور فرش های تولید شده از لحاظ رنگ کاملا و دقیقا شبیه عکس های ژورنالی است؟ پاسخ: در وب سایت منسوجات رامش برای اکثر کاور فرش ها علاوه بر عکس ژورنالی، عکس و فیلم از کاور فرش تولید شده (واقعی) نیز قرار داده شده است. برای طرح هایی که تنها عکس ژورنالی وجود دارد، باید توجه شود به هر حال چاپ اندکی با عکس ژورنالی می تواند فرق داشته باشد. اگر چه به قدری کیفیت چاپ کاور فرش های منسوجات رامش بالاست که گاها کاور فرش تولید شده از عکس ژورنالی هم زیباتر است. با این حال پیشنهاد می شود اگر خیلی بر روی رنگ حساس هستید و حتی یک پرده رنگ تغییر کند، برنامه های شما را به هم می ریزد، بهتر از از طرح هایی در سفارش دهید که علاوه بر عکس زورنالی، عکس واقعی و فیلم لایو هم برای آن طرح در سایت قرار داده ایم.

آیا امکان مرجوع کردن کاور فرش ها وجود دارد؟ پاسخ: در صورتی که سایز کاور فرش استاندارد باشد، مشتری با قبول هزینه ارسال می تواند کاور فرش را مرجوع کند. ولی اگر کاور فرش به صورت سایز غیر استاندارد برای سایز فرش مشتری تولید شده باشد، قابل مرجوعی نیست. علت هم مشخص است. چون آن کاور فرش دقیقا برای فرش شما تولید شما و ما نمی توانیم دو باره آن را بفروشیم. امیدوارم همان طور که می دانید امروزه این نمونه روفرشی کشدار ضد آب نظر اکثریت افراد را به خود جلب نموده و با توجه به نمونه های مختلفی که در طرح و رنگبندی دارد و بسیار محبوب واقع شده است.

همان گونه که می دانید امروزه با توجه به میزان تقاضای بازار مصرفی در جهت تامین روفرشی کشدار ضدآب با ارزان ترین قیمت خرید به دلیل کاربرد و خواص بسیاری که دارد.

صورت می پذیرد و تولید جدید ترین مدل های آن در جهت مصارف و تقاضای بازار مصرفی عرضه می شود.

حال با تمام این تفاسیر شما در هنگام خرید کاور فرش به یک سری نکات نیاز دارید و اصلی ترین موضوع در انتخاب شما جنس روفرشی می باشد که در بازار مصرفی در انواع و اقسام جنس ها یافت می شود.

ولی از پر طرفدارترین آن این سه آیتم می باشد که هر یک دارای مزایا و معایبی می باشند و شما بهتر است یک سری اطلاعات در این باره داشته باشید تا متناسب با نیاز خود اقدام به خرید نمایید.

روفرشی های جنس پلی استر:

همان طور که می دانید روفرشی های جنس پلی استر ترکیبی از نخ پلی استر و الیاف تولید شده اند و امروزه با توجه به قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای که دارند از پرفروش ترین نوع این محصول در بازار مصرفی می باشند.

حال با تمام این تفاسیر مزایا و معایب آن بدین صورت می باشد که این روفرشی های پلی استر به دلیل خواص رنگ پذیری بالایی که الیاف های بافته شده در آن دارا می باشند.

از ترکیب رنگی بالاتری برخوردار هستند و طیف رنگی گسترده ای را دارا می باشند که در انتخاب آن دچار تردید نخواهید شد زیرا متناسب با تمام سلایق تولید شده است.

حال معایب آن بدین صورت می باشد که چون نخ پلی استر و الیاف های صنعتی از مشتقات پلاستیک می باشند. بسیار در مقابل حرارات ضعیف بوده و توان حرارات را ندارد و در شست و شوی آن نیز باید احتیاط نمود.

و از مواد شوینده که دارای الکل و سایر این موارد می باشند، استفاده نشود زیرا رنگ آن ممکن است دچار تغیر شود.

روفرشی های جنس ابریشم:

این نمونه روفرشی ها به دلیل بافت آن که با نخ های ابریشمی صورت گرفته است گزینه ای مناسب برای انتخاب کاور برای فرش های سالن و مکان هایی که بیشتر جلو چشم می باشند و زیبایی آنها اهمیت بیشتری دارد.

استفاده می شود و چون بافت ابریشمی و مخمل دارند همانند فرش می باشند وشست و شوی آن نیز به دلیل وزن بسیار کم آن آسان بوده و به راحتی امکان می پذیرد.

حال معایب آن بدین صورت است که با توجه به نخ استفاده شده در آن بر روی فرش ها نسبت به سایر روفرشی های دیگر بیشتر سر می خوردند و جابه جا می شوند و نیاز به مراقبت بیشتری دارند.

روفرشی های جنس شانل:

یکی از با کیفیت ترین نوع روفرشی های موجود در بازار مصرفی می باشند و از ترکیب پنبه، مخمل و غیره در تولید و بافت آن استفاده شده است و به دلیل ضخامتی که به سبب مواد اولیه به کار رفته در بافت آن دارد.

شباهت بسیاری به فرش داشته و به سبب همین امر نیز دوام و طول عمر بالاتری نسبت به سایر نمونه های موجود در بازار دارند.

از دیگر ویژگی های آن بدین صورت می باشد که با توجه به ضخامتی بالایی که دارند به عنوان ضد آب نیز شناخته شده اند و این امر در فروش این روفرشی تاثیربسیاری داشته و بسیار محبوب واقع شده اند.

خواص روفرشی کشدار

حال با تمام نکاتی که بیان شد شاید برای عده ای این سوال باشد که چیست و چه مزایایی نسبت به سایر روفرشی ها دارد؟ یکی از ویژگی های مهمی که روفرشی های کش دار دارا می باشند.

محافظت از فرش های شما در برابر لک ها و بسیار مناسب برای خانه هایی که کودک خردسال دارند می باشد حال مزیت این نمونه نسبت به سایر روفرشی ها این می باشد که طرح و طیف رنگی بسیار گسترده ای دارند.

و نمونه های مدرن و سبک های کلاسیک تولید شده آن جلوه ی زیبایی در منازل شما ایجاد خواهند کرد.

و علاوه بر آن با کاور کردن مناسب فرش موجب می شود که به راحتی مانند سایر نمونه ها سر نخورد که این امر در جهان امروزی سبب شده تا فروش بی نظیری به دست آورد.

عنوان توضیحات
انواع جنس پلی استر، ابریشم، شانل،
مزایا محافظت از فرش ها در برابر لک ها، مناسب خانه های کودک دار، ضدآب بودن
پارامتر کیفیت، جنس، طرح، اندازه
مهمترین شاخصه ضدآب

کاربرد و مصارف روفرشی کشدار

همان گونه که در مطالب بالا بیان شد کشدار کاربرد های فراوانی دارد و در مصارف بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول بسیار مناسب در جهت حفظ فرش های ارزشمند و گرانبهای شما می باشد و با استفاده از آن می توانید در نگهداری آن نهایت دقت را داشته باشید.

روفرشی کشدار ضد آب

یکی دیگر از ویژگیهایی مهم و بسیار حائز اهمیت خاصیت ضد آب بودن آن می باشد که این امر سبب می شود تا آب به فرش نفوذ نکند و بسیار مناسب برای منازلی می باشد.

که در آن کودکان خردسال وجود دارند و این امر در حفظ پاکیزگی فرشهای شما بسیار تاثیر گذار می باشد.

روفرشی کشدار جدید

همان طور که می دانید کشدار در طرحهای جدید و مدرن تولید می شوند و شما می توانید با توجه به نیاز خود آن را در رنگ، طرح، اندازه های مختلفی تهیه نمایید.

روفرشی کشدار ارزان

امروزه با توجه به بازار فروش بالایی که روفرشی کشدار دارد با توجه به پارمترهایی مشخص و تعیین می شود و کیفیت و جنس این محصول تاثیر بسیاری در این امر دارد.

به عنوان مثال یک روفرشی ارزان قیمت نسبت به نرخ بازار نمی تواند کیفیت مناسبی داشته باشد و جنس آن بسیار ضعیف و کم دوام می باشد.

قیمت خرید روفرشی کشدار

همان گونه که گفته شد کشدار تاثیر بسیاری در میزان کیفیت و مشخصات آن نظیر اندازه، طرح، جنس و سایر موضاعات دارد که شما می توانید متناسب با نیاز خود آن را تهیه نمایید.

حال با تمام تفاسیری که بیان شد امیدوارم که توانسته باشیم شما را در انتخاب ایده آل و متناسب با شرایط خود راهنمایی نموده باشیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

مجموعه ما با ارائه برترین خدمات جایگاه مناسبی به واسطه رضایت شما مشتریان عزیز به دست آورده و شما همراهان گرامی نیز می توانید برای خرید روفرشی از مرغوب ترین جنس موجود در فروشگاه خرید کنید