عمومیکسب و کار ایرانی

کدام باربری جمعه باز است

باربری ها مثل باربری های میدان شوش و باربری وطن برای انبار گردانی معمولاً در فروردین هر سال تعطیل هستند.

آیا اتوبارها در ایام عید تعطیل هستند؟

بله از ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین هر ماه اسباب کشی و جابجای وسایل منزل به دستور پلیس به همین خاطر اتوبار در ایام عید تعطیل هستند. اگر با اتوبار تماس گرفته اید که فاقد مجوز حمل و نقل بین شهری است و اکثر باربری ها در تعطیلات نوروز تعطیل می باشند فکری به مجوز از کلانتری و بارنامه بکنید چون هم حمل و نقل بین شهری بدون بارنامه خطرناک است و هم در صورت در معرض قرار گرفتن پلیس راه ماشین متوقف و جریمه سختی از سوی پلیس راه خواهید بود.

باربری ها تا چه تاریخی باز هستند؟

باربری ها تا تاریخ پایان اسفند باز هستند. باربری اندیشه دارای مجوز می باشد و در ایام تعطیل نیز فعال می باشد.

آیا باربری ها در کرونا تعطیل هستند؟

خیر. در دوران کرونا و حوادث مشابه باربری ها تعطیل نیستند. باربری ها در شرایط اپیدمی مثل کرونا باز هستند. باربری جزو هست و همیشه باز هست. شرکت های باربری در بخش حمل و نقل عمومی کالا و مسافر برون شهری شامل ریلی، هوایی، جاده‌ای و دریایی و حمل و نقل عمومی درون شهری قرار می‌گیرند و تا پایان کرونا باز هستند. اگر قصد سفارش باربری را دارید می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

آیا باربری ها جمعه باز هستند؟

اکثر باربری ها به خصوص باربری های شوش در روی جمعه تعطیل هستند ولی باربری های آنلاین و سایت های باربری مثل باربری اندیشه فاز ۵ است در روزهای جمعه هم باز هستند و شما می‌توانید سفارش خود را انجام دهید. بعضی افراد اثاث کشی خود را به روزهای آخر هفته و تعطیل مثل جمعه موکول می‌کنند به همین خاطر بیشتر اتوبارهای اینترنتی خدمات باربری در روز تعطیل و جمعه را ارائه می‌کنند.

اکثر مردم یا کارمند هستند یا دارای شغل آزاد هستند و یا به نحوی در روز های غیر تعطیل مشغول اند. به همین دلیل فرصت مناسبی برای اسباب کشی پیدا نمی کنند و مجبور می شوند برای اینکه اسباب کشی منزل یا شرکت و یا … را انجام دهند کار های اصلی خود را کنار بگذارند و سراغ اسباب کشی بروند.

و یا عده ای هم کار اسباب کشی را برای روز جمعه و یا سایر روز های تعطیل که اکثر جاها تعطیل می باشند موکول می کنند و سپس با مشکلات فراوانی از جمله پیدا نکردن شرکت باربری معتبر که بتوان به آن اطمینان کرد و یا عدم بسته بندی استاندارد وسایل قیمتی توسط باربری و … مواجه می شوند .

اما برای پاسخ به این سوال که کدام باربری جمعه باز است؟ باید بگوییم که حتی در روز های جمعه هم آماده ارائه خدمات است. اتوبار باراست به صورت همه روزه و ۲۴ ساعته و حتی در روز های تعطیل رسمی و جمعه ها نیز فعال و آماده ارائه خدمات به تهرانی های عزیز می باشد.

این باربری آماده حمل و نقل تمام بار ها و اسباب و اساس شما به تمام نقاط کدام باربری جمعه باز است؟ شرکت باربری یکی از بهترین باربری های تهران است که به صورت ۲۴ ساعته در کل روز های هفته و حتی روز های جمعه آماده ارائه خدمات باربری به صورت تخصصی و کاملا تضمینی می باشد. در صورت تمایل برای ارتباط با ما با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس باربری

برای تماس با ما کافیست روی شماره تلفن ذکر شده کلیک کنید.

اکثر مردم یا کارمند هستند یا دارای شغل آزاد هستند و یا به نحوی در روز های غیر تعطیل مشغول اند. به همین دلیل فرصت مناسبی برای اسباب کشی پیدا نمی کنند و مجبور می شوند برای اینکه اسباب کشی منزل یا شرکت و یا … را انجام دهند کار های اصلی خود را کنار بگذارند و سراغ اسباب کشی بروند.

و یا عده ای هم کار اسباب کشی را برای روز جمعه و یا سایر روز های تعطیل که اکثر جاها تعطیل می باشند موکول می کنند و سپس با مشکلات فراوانی از جمله پیدا نکردن شرکت باربری معتبر که بتوان به آن اطمینان کرد و یا عدم بسته بندی استاندارد وسایل قیمتی توسط باربری و … مواجه می شوند .

اما برای پاسخ به این سوال که کدام باربری جمعه باز است؟ باید بگوییم که شرکت باربری مالمون بار حتی در روز های جمعه هم آماده ارائه خدمات است. اتوبار مالمون بار به صورت همه روزه و ۲۴ ساعته و حتی در روز های تعطیل رسمی و جمعه ها نیز فعال و آماده ارائه خدمات به تهرانی های عزیز می باشد. این باربری آماده حمل و نقل تمام بار ها و اسباب و اساس شما به تمام نقاط تهران و شهرستان ها می باشد.

مالمون بار چه خدماتی را ارائه می دهد؟

کدام باربری جمعه باز است؟مالمون بار تهران یک مجموعه کامل از کلیه خدمات باربری را به شما ارائه می دهد که در ادامه به آن می پردازیم.

کدام باربری جمعه باز است؟ مالمون بار به صورت تمام وقت و ۲۴ ساعته و روز های جمعه و حتی سایر روز های تعطیل آماده است تا بهترین و با کیفیت ترین خدماتش را با نازلترین قیمت به صورت کامل به شما ارائه کند.

برای دریافت قیمت و پرسش سایر سوال های خود با شماره ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما نیز بهره مند شوید. کارمندان ما به صورت شبانه روزی آماده اند تا سوال های شما را در هر ساعت از شبانه روز با نهایت ادب و احترام پاسخ دهند.

خدمات بسته بندی باربری مالمون بار

همیشه گفته اند پیشگیری بهتر از درمان است پس چه خوب است که ما ابتدا تمام تلاش خود را جهت جلوگیری از به وجود آمدن خسارات انجام دهیم سپس تمام دقت و تمرکز خود را در جهت انجام کار، به کار گیریم. به همین سبب مالمون بار تمام سعی و دقتش را می کند که بهترین نوع خدمات بسته بندی را ارائه کند. چون که بسته بندی اصولی و محکم از به وجود آمدن خسارت های گوناگون جلوگیری می کند.

باربری مالمون بار

به همین سبب مالمون بار افرادی را جهت بسته بندی اصولی و استاندارد وسایل آموزش داده است. این افراد به صورت تخصصی ابتدا قبل از هرگونه جابجایی وسایل، تمامی وسایل شما را با لوازم مخصوص بسته بندی مانند نایلون های حبابدار، چسب های پهن . کارتن های چند لایه در سایز های مختلف بسته بندی می کنند. سپس با دقت فراوان و با چرخ های مخصوص حمل و نقل باربری تمامی وسایل شما را جابجا می کنند و سوار بر ماشین ها می کنند.

ماشین های حمل و نقل بار

شرکت باربری مالمون بار ماشین های زیادی که شامل وانت، کامیون و تریلی می شوند را برای حمل و نقل بار تدارک دیده است. که بسته به میزان و نوع بار شما هر کدام در اختیار شما قرار می گیرند. اما برای اسباب کشی وسایل منزل و یا اداری که از حساسیت بالایی برخوردار هستند باربری مالمون بار از کامیون های مسقف که کفشان موکت نیز شده است استفاده می کند تا وسایل با امنیت کامل جابجا شوند.

خدمات بیمه

باربری مالمون بار برای افزایش اطمینان خاطر مشتری با یکی از شرکت های بیمه معتبر کشور قراردادی منعقد کرده است. بنابراین تمامی بار ها و وسایل کارفرما در حین حمل و نقل تحت پوشش شرکت بیمه قرار می گیرند. در صورت بروز هرگونه حادثه ای تمامی خسارت های وارد شده به وسایل توسط شرکت بیمه به کارفرما پرداخت می شود .

بیشتر بخوانید : بهترین تهران کدام اتوبار است ؟

کدام باربری جمعه باز است؟ اگر در طول هفته سرتان شلوغ است و قصد اسباب کشی و حمل و نقل وسایل خود در روز های تعطیل هفته و جمعه ها را دارید نگران نباشید. با مالمون بار تماس بگیرید و از کیفیت و سرعت عمل ارائه خدمات لذت ببرید.