عمومیکسب و کار ایرانی

امنیت محیط زندگی با دوربین مدار بسته برایتون

امنیت محیط زندگی با دوربین مداربسته بسیار مهم است. وای به روزی که تجهیزات مداربسته که با هدف ایجاد امنیت و آرامش خریداری کرده‌ایم، خراب شود. آرامش که هیچ، بلای جانمان خواهد شد. تجربه یک خرید بد، تا مدت‌ها در ذهن ما خواهد ماند. این‌که شرکت تولید‌کننده چه عملکردی در گذشته داشته و خریداران محصولات آن‌ها چه نظراتی نسبت به نصب این محصولات داشته‌اند، بسیار مهم است. آن‌را نادیده نگیرید.

نظارت بر مکان‌هایی که دوربین امنیتی را نصب کرده‌ایم، یکی از درخواست‌های مشتریان و خریداران دوربین نظارتی است. خواسته‌ای معقول و منطقی. هر شخصی با هزینه‌های روزمره‌ی این روزهای زندگی، هدفش با نصب دوربین مدار بسته، آرامش خاطر است. قسمتی از این آرامش با مشاهده تصاویر روی گوشی موبایل (انتقال تصویر) برآورده خواهد شد.

حال در این شرایط سخت تحریم، که هر روز خبر از محدودیت و بسته شدن پورت‌ها و … می‌آید، ما باید به فکر چاره‌ای برای حل این معضل باشیم.

امنیت جانی و مالی در محیط کار و زندگی با دوربین نظارتی

امنیت یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین نیازهای انسان‌ است. یکی از ابزارهای بسیار کاربردی برای برقراری امنیت، استفاده از دوربین مداربسته است. خرید دوربین مداربسته برایتون briton یکی از بهترین گزینه‌ها برای حفظ امنیت و آرامش در محیط زندگی شماست. briton همواره در راستای افزایش کیفیت محصولات خود در تلاش بوده و با ارائه بهترین کیفیت در سال‌های اخیر توانسته به عنوان برترین برند دوربین مداربسته و سیستم‌های حفاظتی شناخته شود.

تولیدات متنوع این شرکت در سراسر ایران به بازار عرضه شده و به دلیل کیفیت بسیار بالا توانسته رتبه نخست را در میان سایر برندها به خود اختصاص دهد. اگر به دنبال خرید دوربین مداربسته برای محیط زندگی یا کار خود هستید و بین دوراهی برایتون با سایر برندها تردید دارید، توصیه می‌کنیم خواندن این مطلب را از دست ندهید و هوشمندانه عمل کنید.

سیستم های امنیتی نظارتی برای محل کار

امنیت محیط زندگی با دوربین مداربسته برای شما بیزینس خودتان را دارید، بنابراین باید از تمامی پارامترهای کنترل موفق کسب و کارتان اطلاع داشته باشید. مثلا شما باید از زمان ورود و خروج و نحوه‌ی کار کردن کارمندان خود اطمینان داشته باشید تا بتوانید بالاترین بازدهی را از کسب و کار خود دریافت کنید.

ضمنا، باید از دزدی افراد مشتری نما و کم کاری کارمندان جلوگیری به عمل آید تا مشتریان واقعی شما بالاترین سطح اطمینان و امنیت خاطر را نسبت به بیزینس شما داشته باشند. بنابراین برای دستیابی به این منظور، معمولا از سیستم دوربین‌های امنیتی و مدار بسته در محل کار استفاده می‌شود.

گرچه بسیاری از ما تنها با کاربرد امنیتی دوربین های مدار بسته آشنایی داریم؛ اما حقیقت آن است که این دوربین ها کاربرد نظارتی نیز دارند و کمک می کنند تا تسلط و کنترل بیشتری بر محیط کاری مان داشته باشیم. بدون تعارف باید گفت حضور دوربین های نظارتی در محیط کاری و کسب و کار مزایای زیادی را به همراه دارد و امنیت محل کارمان را ارتقاء می دهد. در ادامه با طرح دو مثال ساده هر دو جنبه از کاربرد های این دوربین ها را شرح خواهیم داد.

تصور کنید که دوربین یا دوربین هایی را در محل کار خود نصب کرده اید. در صورتی که فرد سارق در ظاهر یک مشتری به مغازه شما وارد شود، دو حالت وجود دارد. اول آن که این شخص با انداختن نگاهی به اطراف متوجه حضور دوربین شده و به این ترتیب از همان ابتدا برای جلوگیری از به دام افتادن از قصد خود منصرف می شود.

حالت دوم آن است که این فرد با بی توجهی به حضور دوربین و در غیاب شما اقدام به سرقت می کند. در چنین شرایطی، مجهز بودن محل کارتان به یک دوربین مدار بسته می تواند برگ برنده شما و عاملی برای دستگیری فرد سارق باشد.

سخن آخر در مورد دوربین های مداربسته امنیتی نظارتی

همانطور که در بالا اشاره کردیم، امنیت و آرامش دو مقوله‌ی بسیار مهمی هستند که با دوربین های مداربسته برایتون تامین خواهند شد. ما در پویش رایان داتیس با تکیه بر تخصص جوانان پرتلاش خود، به تولید دوربین مداربسته ایرانی می‌پردازیم. اینکه انتقال تصاویر شما بر اساس سرورهای داخلی در ایران باشد، خیال شما را بابت قطعی وصلی تصاویر، راحت خواهد کرد. ما آماده هستیم تا هرگونه سوالی در مورد دوربین مداربسته را پاسخ بدهیم. شما می توانید به سایت ما به آدرس https://www.datisint.com مراجعه کرده یا اینکه با شماره تماس 02174856  با ما در ارتباط باشید.