عمومیکسب و کار ایرانی

مشخصات صندلی اداری مدیریت جلیقه ای مدل (M750)

صندلی مدیریتی یک نوع صندلی اداری است که برای استفاده در محیط‌های اداری و مدیریتی طراحی شده است. این صندلی‌ها علاوه بر قابلیت‌های معمول صندلی‌های اداری، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند و برای استفاده در اتاق های مدیران، کنفرانس ها و جلسات مهم مناسب هستند. صندلی مدیریتی مانند صندلی اداری مدیریت جلیقه ای مدل(M750) از جنس مواد باکیفیت و مرغوبی ساخته شده است و دارای قابلیت‌هایی مانند تنظیم ارتفاع، قرار گرفتن در حالت‌های مختلف، پشتیبانی از قسمت‌های مختلف بدن و جلوگیری از درد و خستگی در طول استفاده از آنها هستند. هدف از طراحی صندلی مدیریتی، ایجاد یک محیط کاری زیبا، مجلل، راحت و حرفه‌ای برای مدیران است.

نام شرکت مجموعه ناب ایران
موبایل 09194844670
ادرس تهران , بازار مبل نعمت آباد , خیابان جانباز ، پلاک ۲۱۰
ایمیل nab-iran@repino.ir

نکاتی که باید در خرید صندلی اداری و مدیریتی رعایت کنید

از آنجایی که افراد بیشتری ساعات طولانی را در محیط های اداری کار می کنند، خرید صندلی اداری و مدیریتی با کیفیت و به کار گیری آنها در محیط های اداری و یا سایر محیط های کاری اهمیت فزآینده ای پیدا کرده است؛ چون صندلی اداری و مدیریتی نقش مهمی در تضمین بهره وری، راحتی و رفاه کلی در محل کار دارند.

با این توصیفات درک عواملی که باید در هنگام خرید این صندلی‌ها برای حفظ سلامت جسمانی بهینه و حمایت از نیازهای حرفه‌ای در نظر بگیرید، ضروری است. حال شاید پس از درک اهیمت این صندلی ها در افزایش بهره وری و تضمین سلامت جسمانی کارکنان، سوال شما این باشد که در خرید صندلی اداری و مدیریتی به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم تا این اهداف محقق شوند. ما در ادامه این نکات را به شما آموزش داده ایم. همراه ما باشید.

13 نکته ای که درباره خرید صندلی اداری و مدیریتی باید بدانید

حال بدون اتلاف وقت می خواهیم به سراغ بررسی نکاتی برویم که در خرید این صندلی ها باید در نظر گرفته شوند. این نکات عبارت اند از:

1- ارگونومی

اولین نکته ای که باید به آن توجه کرد طراحی ارگونومیک صندلی است. ارگونومی به توانایی صندلی در ارائه حمایت مناسب از بدن، جلوگیری از فشار و ایجاد وضعیت مناسب اشاره دارد. صندلی های اداری و مدیریتی باید به گونه‌ای طراحی شوند که وضعیت بدنی مناسبی داشته باشند، از فشار و آسیب‌ها جلوگیری کنند و حمایت کافی از کمر را فراهم کنند. ویژگی هایی مانند ارتفاع قابل تنظیم صندلی، تکیه گاه بازو و شیب پشتی برای تطبیق با انواع مختلف بدن و ترجیحات ضروری هستند. پس به دنبال خرید صندلی اداری و مدیریتی باشید که از ویژگی ها برخوردار باشد تا از راحتی مطلوب در طول دوره های طولانی نشستن اطمینان حاصل کنید.

2- قابلیت تنظیم و سفارشی سازی

یک صندلی قابل تنظیم به افراد این امکان را می دهد که تنظیمات صندلی را بر اساس نیازهای خاص خود سفارشی کنند. به دنبال صندلی هایی با دسته های قابل تنظیم، تکیه گاه سر، ویژگی های خوابیدن و مکانیسم های شیب باشید. صندلی های قابل تنظیم تطبیق پذیری را ارائه داده و انواع مختلف بدن و ترجیحات را در خود جای می دهند.

3- توجه به کیفیت مواد در خرید صندلی اداری و مدیریتی

سرمایه گذاری روی یک صندلی اداری با کیفیت بالا برای اطمینان از دوام و راحتی طولانی مدت بسیار مهم است. کیفیت مواد یک صندلی اداری تا حد زیادی بر دوام و سطح راحتی آن تأثیر می گذارد. صندلی هایی را انتخاب کنید که از مواد با کیفیت بالا مانند پارچه مشبک، چرم یا فوم با چگالی بالا ساخته شده اند. علاوه بر این، ساختار محکم و قاب محکم را برای اطمینان از طول عمر بررسی کنید.

4- بالشتک صندلی

داشتن صندلی راحت برای ساعات طولانی کار حیاتی است. برای جلوگیری از ناراحتی و فشار بر روی نواحی حساس، صندلی هایی با بالشتک مناسب صندلی و روکش کافی انتخاب کنید. یک صندلی خوب به بهبود بهره وری و رفاه کلی کمک می کند.

5- پشتیبانی از پشتی

حمایت از پشتی برای حفظ وضعیت بدنی خوب و جلوگیری از کمردرد بسیار مهم است. به دنبال خرید صندلی هایی اداری و مدیریتی با تکیه گاه های قابل تنظیم باشید که می توانند با زاویه دلخواه شما تنظیم شوند و حمایت مناسب کمری را ارائه دهند. این ویژگی عادات نشستن سالم‌تری را ترویج می‌کند و فشار روی ستون فقرات را کاهش می‌دهد.

6- داشتن دسته قابل تنظیم

صندلی هایی را با دسته های قابل تنظیم در نظر بگیرید که حمایت کافی از بازوها، مچ دست و شانه ها را فراهم می کنند. دسته های قابل تنظیم امکان تراز مناسب را فراهم کرده و از فشار یا ناراحتی در طول جلسات طولانی تایپ یا نوشتن جلوگیری می کنند.

7- تحرک

تحرک را در خرید صندلی اداری و مدیریتی در نظر بگیرید، به خصوص اگر فضای کاری پویا دارید یا باید مرتب حرکت کنید. صندلی‌هایی با قابلیت چرخش، چرخ‌دار و قابلیت چرخش 360 درجه، مانور آسانی را بدون نیاز به تلاش فیزیکی بیش از حد فراهم می‌کنند.

8- توجه به روکش و مواد داخلی

جنس و روکش صندلی را در نظر بگیرید، زیرا به طور مستقیم بر راحتی و دوام آن تأثیر می گذارد. پارچه‌های قابل تنفس، مانند مش، گردش هوا را تقویت می‌کنند و از ناراحتی ناشی از تجمع بیش از حد گرما جلوگیری می نمایند.

9- ظرفیت وزنی

اطمینان حاصل کنید که صندلی اداری انتخابی می تواند وزن کاربر را در خود جای دهد. بیشتر صندلی ها دارای مشخصات ظرفیت وزنی هستند و انتخاب صندلی که بتواند وزن کاربر مورد نظر را تحمل کند برای حفظ راحتی و ایمنی بهینه بسیار مهم است.

10- در نظر داشتن سبک و زیبایی شناسی در خرید صندلی اداری و مدیریتی

در حالی که عملکرد بسیار مهم است، سبک و زیبایی شناسی صندلی نیز در ایجاد یک فضای کاری حرفه ای و منسجم نقش دارد. طراحی کلی صندلی را در نظر بگیرید تا از همسویی آن با محیط اداری و در عین حال تکمیل بقیه مبلمان اطمینان حاصل کنید.

11- شهرت و گارانتی برند

قبل از خرید صندلی اداری و مدیریتی در مورد شهرت و اعتبار برندهای مختلف تحقیق کنید. تولید کنندگان مشهوری را انتخاب کنید که به دلیل تولید محصولات با کیفیت و ارائه ضمانت شناخته شده اند. یک شرکت قابل اعتماد، محافظت در برابر نقص یا نقصی را که ممکن است پس از خرید ایجاد شود تضمین می کند.

12- محدوده قیمت

یک جنبه ضروری که باید در نظر گرفت، محدوده قیمت صندلی است. بودجه خود را از قبل تعیین کنید تا از خرج کردن بیش از حد یا به خطر انداختن کیفیت جلوگیری کنید. برای تصمیم گیری آگاهانه و به حداکثر رساندن ارزش سرمایه گذاری خود، در مورد مارک ها و مدل های مختلف در محدوده قیمت خود تحقیق نمایید.

13- توجه به گارانتی و نظرات مشتریان

در نهایت، بررسی شرایط گارانتی و نظرات مشتریان بینشی در مورد قابلیت اطمینان و طول عمر صندلی ارائه می دهد. ضمانت‌هایی را که نقص، تعمیر یا تعویض را در یک بازه زمانی معقول پوشش می‌دهند بررسی کنید. علاوه بر این، نظرات بی طرفانه مشتریان را بخوانید تا درک بهتری از عملکرد صندلی و رضایت مشتری به دست آورید.

عملکرد صندلی های کنفرانسی

همان طور که قبلا ذکر شد، صندلی های کنفرانس تنظیمات ارگونومیک کم تری نسبت به صندلی های اداری ارائه می دهند. با این حال، این گونه طراحی این صندلی ها کاملاً عمدی است. در بیش تر اتاق‌ های کنفرانس، صندلی‌ ها دور میز بزرگی را احاطه کرده‌اند که در آن افراد برای جلسات دور هم جمع می‌ شوند. اگر صندلی‌ ها را به‌ طور متفاوتی تنظیم کنید، میز ممکن است نا مناسب یا غیر حرفه‌ای به نظر برسد. صندلی‌ های کنفرانس برای استفاده کوتاه مدت نیز طراحی شده‌ اند، به همین دلیل است که آن ها فقط با ویژگی‌ های ارگونومیک استاندارد مانند پشتی قفل شیب‌ دار، تنظیم ارتفاع صندلی و بازو های غیر تنظیمی عرضه می‌شوند.

اندازه صندلی کنفرانسی

صندلی کنفرانسی معمولا پشتی بالاتر از صندلی های اداری دارند. این صندلی‌ ها هم چنین می‌ توانند از نظر اندازه قابل توجه‌ تر باشند تا از وضعیت‌ های مختلف پشتیبانی کنند و راحتی را برای استفاده طولانی مدت‌ در جلسات  فراهم کنند.

 تهیه صندلی کنفرانسی

صندلی‌ های کنفرانس طوری طراحی شده‌اند که در اطراف میز کنفرانس قرار بگیرند و در یک موقعیت ثابت باقی بمانند (در مقایسه با موقعیت‌ های کاری مختلف در طول روز). شما می توانید از طریق سایت ناب ایران به راحتی همه مدل های مختلف ما را مشاهده و خریداری نمایید.

صندلی های اداری در مقابل صندلی های اتاق کنفرانس، کدام صندلی برای شما مناسب است؟

صندلی انتخابی شما به نحوه استفاده از آن بستگی دارد. اگر به یک صندلی برای استفاده روزانه هشت ساعته نیاز دارید، باید به سراغ یک صندلی اداری بروید. آن ها انواع مختلفی از گزینه های سفارشی سازی و ویژگی های ارگونومیک را برای پشتیبانی از طیف گسترده ای از کاربران ارائه می دهند. از طرف دیگر صندلی های کنفرانس برای اتاق های کنفرانس یا استفاده کوتاه مدت طراحی شده اند. استفاده از آن ها ساده است و پشتی بالاتر از صندلی های اداری دارند، اما معمولا دسته های ثابت دارند و حداقل تنظیمات  را ارائه می دهند.

لازم به ذکر است مجموعه ناب ایران در 13 استان کشور شامل شهر های تهران، کرج،اهواز، همدان، گیلان، استان مرکزی، آبادان، کردستان، اصفهان، سمنان، لرستان، کاشان و شیراز بیش از 30 نمایندگی جهت فروش محصولات و همچنین خدمات پس از فروش(گارانتی) دارد.

در لینک زیر آدرس دقیق نمایندگی ها موجود می باشد:

نمایندگی ها

شماره تماس: 09194844670

(تمرکز فروش بیشتر بر تهران باشد سپس نمایندگی های شهرستان ها)