عمومیکسب و کار ایرانی

عمده فروشی پیچ و مهره تهران

پیچ و مهره‌ها ابزارآلاتی هستند که نقش ایجاد اتصالات موقت، یعنی اتصالاتی که امکان باز و بسته کردن آن‌ها وجود دارد، را بر عهده دارند. این اتصال دهنده‌ها دارای کاربردهایی گسترده در صنعت هستند. شما می‌توانید شاهد استفاده از رول بولت HSA در ساختمان سازی باشید و یا ببینید چگونه از پیچ متری در ساخت و مونتاژ ماشین آلات استفاده می‌شود. با توجه به این گستردگی کاربرد و مصرف بالای این ابزار، تولید و عرضه بالایی هم دارند.

مجموعه‌های زیادی در سراسر کشور در زمینه عرضه انواع پیچ و مهره‌ها از برندهای داخلی و خارجی فعالیت دارند. این مجموعه‌ها عرضه کنندگان جزیی و یا عمده این محصولات کاربردی هستند. دیا پیچ عمده فروشی پیچ و مهره تهران است که شما صاحبان صنایع مختلف می‌توانید پیچ و مهره مورد نظر خود را به صورت عمده وکیلویی از این فروشگاه اینترنتی از سراسر کشور تهیه کنید. ما انواع اتصال دهنده‌ها را از معتبرترین برندهای داخلی و خارجی (مانند برند همرو پیچ سرمته ای وارداتی تایوانی) و از جنس‌های مختلف و ابعاد متفاوتی عرضه می‌کنیم.

فروش عمده انواع پیچ و مهره در تهران

پیچ و مهره‌ها ابزارهایی هستند که به واسطه استفاده زیاد آن‌ها در صنعت و حتی کاربردهای خانگی، تقاضا برای آن بالا است، به گونه‌ای که مراکز زیادی هم به صورت عمده فروشی پیچ و مهره و هم در قالب مغازه‌های ابزار فروشی برای عرضه جزیی پیچ و مهره در سراسر کشور فعالیت دارند. اغلب عمده فروشی‌های پیچ و مهره در شهر تهران قرار دارند و این محصولات را به سراسر کشور عرضه می‌کنند.

یک عمده فروشی پیچ و مهره تهران باید بتواند اکثر نیازهای مشتری‌ها را برآورده کند و خدمات مورد نیاز را به آن‌ها بدهد. منظور این است که عمده فروشی باید انواع مختلف اتصال دهنده شامل پیچ و مهره‌ها، انکر بولت‌ها، زنجیرها، سیم بکسل‌ها، واشرها و… را در سایزهای مختلف و از جنس‌های متفاوتی عرضه کند. در واقع باید نیازهای صنایع مختلف به این محصول مهم و کاربردی را پاسخگو باشد.

مرکز فروش پیچ و مهره در تهران کجاست

صاحبان صنایع و مصرف کنندگان عمده پیچ و مهره در سراسر کشور، ترجیح می‌دهند مستقیما از مراکز عرضه عمده پیچ و مهره تهران، محصول مورد نیاز خود را تهیه کنند. زیرا اکثر عمده فروشی‌های پیچ و مهره در تهران فعالیت دارند و با خرید از آن‌ها تا حد زیادی می‌توان واسطه‌ها را حذف کرد. در واقع اکثر وارد کنندگان پیچ و مهره‌های خارجی در تهران فعالیت دارند و همچنین تولید کنندگان داخلی هم حتی اگر در سایر بخش‌های کشور باشند، برای عرضه عمده محصولات تولیدی خود در تهران نمایندگی دارند.

بنابراین از سوالات رایج خریدار عمده پیچ و مهره این است که مرکز فروش پیچ و مهره در تهران کجاست؟ همانطور که گفتیم مجموعه‌های زیادی در زمینه عرضه عمده پیچ و مهره در شهر تهران فعالیت دارند. اما شما به عنوان مصرف کننده باید پیچ و مهره مصرفی خود را از بهترین و معتبرترین مجموعه، تهیه کنید. زیرا مراکز عرضه معتبر این اعتبار خود را به واسطه عرضه محصولات با کیفیت و خدمات شایسته‌ای که به مشتری ارائه کرده‌اند، کسب کرده‌اند.

یک مرکز عرضه معتبر باید انواع پیچ و مهره و در کل اتصال دهنده را از نظر مدل، جنس و سایز در بالاترین کیفیت و قیمت مناسب، عرضه کند. همچنین در صورت نیاز مشتری، آن‌ها را در انتخاب محصول مناسب کاربرد، راهنمایی کند. دیا پیچ به عنوان یکی از معتبرترین عمده فروشی پیچ و مهره تهران کلیه این خدمات را به شما مصرف کنندگان عزیز ارائه می کند. این مجموعه انواع پیچ و مهره مورد نیاز شما را در کیفیتی بالا عرضه می‌کند که به تعداد محدودی  از آن‌ها را  در ادامه اشاره خواهیم کرد. همچنین کارشناسان ما در ساعات کاری آماده پاسخگویی به هر گونه سوال شما هستند. کافی است با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید.

پیچ سرمته ای

پیچ سرمته‌ای نوعی پیچ است که دارای انتهای مته‌ای شکل است. این پیچ جز پیچ‌های خودکار سرمته‌ای است. پیچ‌های خودکار برای نصب در محل اتصال، نیازی به پیش حفاری ندارند. بلکه نحوه نصب آن‌ها به اینگونه است که ابتدا محل اتصال در سطح یا قطعه موردنظر مشخص شده و سپس پیچ در سر ابزاری مانند مته یا دریل قرار گرفته و حفاری و نصب پیچ به صورت همزمان انجام می‌شود. پیچ‌های سرمته‌ای در سر یا گل پیچ با هندسه مختلفی طراحی می‌شوند. همچنین هر نوع پیچ در سایزهای مختلفی هم تولید می‌شود. پیچ سرمته‌ای را از برندهای مختلف داخلی و خارجی (تایوانی، چینی و…) و در انواع مختلف توسط مغازه های پیچ و مهره فروشی عرضه می‌کند.

پیچ خودکار

پیچ خودکار به پیچ‌هایی اطلاق می‌شود که برای نصب نیازی به پیش حفاری ندارند. این پیچ‌ها دارای نوک تیز هستند و به صورت مستقیم در سطح اتصال وارد می‌شوند. این نوع پیچ هم مانند نوع سرمته‌ای در هندسه‌های مختلفی طراحی شده‌اند. از نمونه پیچ‌های خودکار می‌توان به پیچ چوب، پیچ کناف، پیچ نصب و… اشاره کرد. عمده کاربرد این پیچ‌ها در صنایع چوب و پلاستیک و دکوراسیون‌های گچی است.

پیچ شش گوش

پیچ شش گوش یا آچاری پرکاربردترین نوع پیچ است که دارای گل پیچ با هندسه شش گوش، بدنه رزوه شده و انتهای مسطح است. پیچ شش گوش از جمله اتصال دهنده‌هایی است کنار مهره‌‌ها می‌توانند اتصالاتی با استحکام بالا ایجاد کنند. این پیچ در گریدهای استحکامی مختلفی (سه گرید کم استحکام، استحکام متوسط و استحکام بالا) تولید می‌شود که این گریدها وابسته به جنس پیچ و فرایندهای تولیدی آن هستند. برای هرکاربردی، نوع خاصی از این پیچ‌ها و در گریدهای مشخصی، استفاده می‌شوند. از جمله کاربرد پیچ شش گوش می‌توان به ساختمان سازی، خودروسازی، ساخت دستگاه‌ها و ماشین آلات مهندسی و… اشاره کرد.

رول بولت HSA

رول بولت HSA اتصال دهنده‌ای است که برای ایجاد اتصال در مصالح ساختمانی همچون سیمان، بتن، آجر، سنگ و… استفاده می‌شود. این ابزار اتصال از یک پیچ، یک استوانه شیار دار، یک مهره شش گوش و یک واشر تخت تشکیل شده است. طراحی این ابزار سبب شده است که اتصال دهنده‌ای قوی برای اتصال اجسام مختلف در مصالح ساختمانی داشته باشیم. رول بولت HSA مانند دیگر اتصال دهنده‌ها در سایزهای مختلف و ازجنس‌های متفاوتی در بازار موجود است.  این ابزار در اصطلاح در سطح مورد نظر کاشته شده و با استفاده از مکانیزم عمل انبساطی و شیمیایی، اتصال را شکل می‌دهد.

پیچ متری

از دیگر پیچ‌هایی که از عمده فروشی های پیچ و مهره می‌توانید در سایزهای مختلفی و از جنس مناسب با کاربردتان تهیه کنید، پیچ متری است. پیچ متری نوعی پیچ بدون گل یا سر است که در واقع برای ایجاد اتصال بین دو سطح و یا قطعه مختلف، استفاده می‌شود. این پیچ‌ها به صورت میله‌هایی رزوه شده هستند که در سایزهای مختلف و موردنیاز مصرف کننده، برش داده می‌شوند. از کاربردهای پیچ متری می‌توان به ساختمان سازی، سازه‌های فلزی، ماشین آلات سنگین، پایپینگ و… اشاره کرد. پیچ متری را می توانید از فروشگاه های معتبر پیچ و مهره مانند دیاپیچ خریداری کنید.

پیچ آلن

پیچ آلن از کاربردی‌ترین انواع پیچ است که دارای طراحی کاملا مهندسی شده است. این پیچ به انواعی از پیچ‌ها گفته می‌شود که بر روی سر آن‌ها یک سوکت قرار دارد. این سوکت اغلب دارای هندسه شش ضلعی است. وجه تمایز این پیچ‌ها درواقع همین سوکت شش ضلعی است که برای باز و بسته کردن پیچ، آچار مخصوصی به نام آچار آلن در آن قرار گرفته و پیچ را باز و بسته می کند. بنابراین این پیچ چون نیازی به فضای زیادی برای چرخاندن و باز کردن ندارد، در کاربردهایی که فضا کم است، استفاده می‌شود. پیچ آلن بر اساس هندسه گل پیچ و بدنه آن خود دارای انواع پیچ آلن خزینه، پیچ آلن کله قارچی، پیچ آلن مغزی و… است. هریک از این پیچ‌ها هم در سایزهای مختلف و از جنس‌های متنوع (آهنی، فولادی، استیل و…) ساخته می‌شوند. پیچ آلن در سایزهای مختلف در فروشگاه اینترنتی دیاپیچ موجود است.

شماره تماس پیچ و مهره فروشی در تهران

اگر برای اولین بار است که می‌خواهید پیچ و مهره عمده خریداری کنید و یا به دنبال یک مرکز عرضه جدید می‌گردید، نیازی نیست به صورت حضوری مراجعه کنید. کافی است شماره تماس پیچ و مهره فروشی در تهران و یا هر شهر دیگر را که قصد خرید از آن دارید، پیدا کرده و با آن مرکز تماس بگیرید. برای اطلاع از لیست پیچ و مهره موجود این فروشگاه، به سایت https://diapich.com/ مراجعه کنید. برای هرگونه سوال در خصوص محصولات، ویژگی‌های آن‌ها، استعلام قیمت و نحوه خرید با پشتیبانی این مجموعه تماس بگیرید.