ورزشی

اخراج ژاوی از بارسلونا و ورود فلیک به نیوکمپ

آفتاب‌‌نیوز :

 «جلسه لاپورتا با ژاوی برای پایان همکاری»، این گزارش امروز (جمعه) نشریه اسپورت از جلسه اضطراری رئیس باشگاه بارسلونا به همراه دکو با سرمربی تیم است.

ژاوی در این فصل با بارسلونا دست خالی ماند و در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد تا پایان همکاری با بارسلونا رقم بخورد.

پیش از این ژاوی اعلام کرده بود در پایان فصل هر اتفاقی بیافتد از بارسلونا می‌رود، ولی بعد از آن عملکرد خوب بارسلونا باعث شد تا ابقای ژاوی دوباره مطرح شود.

ولی با پایان فصل جاری افت مجدد بارسلونا مدیریت باشگاه تصمیم به پایان همکاری با ژاوی را گرفته و دیگر این مربی جایی در نیوکمپ ندارد.

خوانمارتی، خبرنگار اسپانیایی می‌گوید که لاپورتا تمام توافقات لازم با هانسی فلیک انجام شده و «این مربی آلمانی با قرارداد یک ساله و قابل تمدید برای فصل دوم این هفته هدایت بارسلونا را برعهده می‌گیرد».

بر اساس گزارش جرارد رومرو، جلسه اضطراری امروز لاپورتا با ژاوی با درخواست مدیریت باشگاه صورت گرفته و این جلسه سرنوشت ساز در حال برگزاری است، ولی در پایان «جدایی ژاوی از بارسلونا قطعی است».

رومانو در خبری فوری اعلام کرد که ژاوی از مربیگری بارسلونا اخراج شد و فلیک جانشین او شد.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.