ورزشی

خدمات‌رسانی ۹ هزار نفر از کارکنان نیروگاه‌های حرارتی در ایام نوروز

خدمات‌رسانی ۹ هزار نفر از کارکنان نیروگاه‌های حرارتی در ایام نوروز

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: همزمان با ایام تعطیلات نوروز حدود ۹ هزار نفر از کارکنان نیروگاه‌های حرارتی سراسر کشور مشغول به کار هستند تا در این ایام خللی در تولید برق پایدار برای مردم ایجاد نشود.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از وزارت نیرو، عبدالرسول پیشاهنگ با اشاره به اینکه ۹۴ درصد برق مورد نیاز کشور توسط نیروگاه‌های حرارتی تامین می‌شود، ادامه داد: با توجه به اهمیت فعالیت بی‌وقفه این واحدها، طی دو هفته ابتدایی فروردین‌ماه حدود ۹ هزار نفر از کارکنان نیروگاه‌های حرارتی خصوصی و دولتی به صورت ۲۴ ساعته در بخش‌های مختلف بهره‌برداری، تعمیرات و پشتیبانی در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به اینکه حدود ۱۱۰ هزار مگاوات برنامه تعمیرات نیروگاهی برای پیک تابستان امسال در نظر گرفته شده است، گفت: تاکنون ۷۰ درصد از برنامه پیش‌بینی شده در این بخش شروع و در ایام تعطیلات نوروز نیز ۱۲ هزار مگاوات برنامه تعمیراتی در حال اجرا است.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.