اقتصادیکسب و کار ایرانی

آیا بروکر اپوفایننس معتبر است؟

ورود به بروکر اپوفایننس

برای اینکه بتوانید وارد بروکر اپوفایننس شوید، ابتدا باید مراحل ثبت نام را طی کنید، سپس با استفاده از دکمه “ورود” که در صفحه اول سایت قرار دارد، را انجام دهید. در صفحه باز شده ایمیل و پسوردی که هنگام ثبت نام نوشته اید را وارد کنید. اگر رمز عبور خود را فراموش کردید می‌توانید از گزینه فراموشی رمز استفاده کنید.

آموزش کار با بروکر اپوفایننس

تمامی تنظیمات و امکاناتی که لازم دارید در پنل کاربری شما وجود دارد، برای می‌توانید از منوی سمت راست تصویر، تمامی گزینه‌ها را ببینید. در اینجا بخش‌هایی چون حساب‌های کاربری، پروفایل، امتیازات، طرح‌های تشویقی، پلتفرم‌ها و … وجود دارد که در ادامه مقاله همه آنها را توضیح خواهیم داد.

واریز و برداشت در بروکر اپوفایننس

خوشبختانه روش‌های واریز و برداشت بروکر اپوفایننس همگی مناسب ایرانیان است. شما پس از احراز هویت در این سایت می‌توانید از طریق ، وبمانی، نتلر، اسکریل، پرفکت مانی و کاپیتال بانک در هرجای جهان که هستید پول خود را به این کارگزاری واریز کرده یا از آن برداشت کنید.

روش های زیادی برای واریز و برداشت در بروکر اپوفایننس وجود دارد که می‌توانید از آن ها استفاده کنید.

همانطور که متوجه شدید، به آسانی قابل انجام است.

مزایا بروکر اپوفایننس

بروکر اپوفایننس را می‌توان یک بروکر استاندارد دانست که تا حدودی شرایط معاملاتی مناسبی برای تریدر‌ها فراهم کرده.

بروکر اپوفایننس یکی از بروکرهای معتبر فارکس است که مزایای فوق العاده‌ای برای شروع ترید دارد.

اگر بخواهیم تیتروار به مزایای بروکر اپوفایننس اشاره کنیم باید موارد زیر را نام ببریم:

 • رابط کاربری خوب
 • دارایی‌های معاملاتی گسترده
 • پشتیبانی فارسی
 • واریز و برداشت ریالی

از جمله مهم‌ترین مزیت بروکر اپوفایننس همان روش‌های بسیار متنوع واریز و برداشت ریالی و وریفای آسان حساب است که کار کاربران ایرانی را تا حد زیادی برای کار کردن با بروکر آسان کرده است.

معایب بروکر اپوفایننس

شاید بروکر اپوفایننس ایراد قابل توجه خاصی نداشته باشد اما در کل، عمر کم آن و اعتبار ضعیف بروکر به دلیل تازه تاسیس بودن سبب شده تا هنوز در بین جامعه تریدری ایران به سطح قابل قبولی نرسیده باشد. پس مهم‌ترین مشکل اپوفایننس را می‌توان این موارد ذکر کرد:

 • تازه تاسیس بودن و اعتماد پایین
 • رگوله‌های سطح متوسط
 • تنوع پایین حساب‌ها

ریبیت بروکر اپوفایننس

هر تریدری با هر معامله ای که باز میکند، مبلغی را به عنوان اسپرد و کمیسیون به کارگزاری پرداخت خواهد کرد. اگر شما جز تریدرهایی باشید که زیاد معامله می‌کنید، قطعا مبلغ پرداختی شما به کارگزاری عدد بالایی خواهد بود. به این صورت است که بسته به نوع حساب معاملاتی شما، بخشی از این پرداختی را به شما باز می‌گرداند. به اینکار ریبیت یا کش بک می‌گویند که می‌توانید به عنوان یک پاداش از کارگزاری دریافت کنید.

بونوس بروکر اپوفایننس

بروکر اپوفایننس به‌اندازه کارگزاری‌های دیگر، آپشن‌های مختلفی برای دادن بونوس ندارد. اما در مواقع مختلف و در تاریخ‌های اعلامی، را برای واریز پول به حساب خود می‌توانید دریافت کنید.

انواع حساب در بروکر اپوفایننس

قطعاً مهم‌ترین چیزی که از هر بروکر باید بررسی شود، حساب‌های معاملاتی آن است.

حساب های معاملاتی بروکر اپوفایننس

همانطور که دیدید، وجود دارد که آنها را به صورت مختصر برای شما معرفی می‌کنیم:

 1. حساب استاندارد
 2. حساب ECN
 3. حساب ECN PRO
 4. حساب سوشال تریدینگ

بروکر اپوفایننس 4 حساب معاملاتی استاندارد، ای سی ان، ای سی ان پرو و سوشال تریدینگ را به کاربران خود ارائه می‌کند.

در ادامه به بررسی بیشتر این حساب ها میپردازیم:

حساب استاندارد

حساب استاندارد اپوفایننس، به حداقل موجودی 100 دلاری برای افتتاح نیاز دارد. اسپرد این حساب از 1.8 پیپ شروع می‌شود که البته در شرایط مختلف روی جفت ارزهای مختلف متفاوت است. معامله کردن در حساب استاندارد اپوفایننس شامل کمیسیون نمی‌شود و این یکی از ویژگی‌های مثبت آن است.

حساب ECN

حساب ECN اپوفایننس نیز با حداقل 100 دلار ایجاد می‌شود و بابت هر لات معامله باید حدود 6 دلار کمیسیون پرداخت کنید. اسپرد این حساب بسیار پایین‌تر و در حدود 0.8 پیپ است. این حساب مناسب اسکلپرها و افرادی است که سرعت انتقال معاملات برایشان مهم است.

حساب ECN Pro

بهترین حساب کارگزاری اپوفایننس، حساب ECN PRO است که برای باز کردن آن باید حداقل 5000 دلار واریزی داشته باشید. میزان کمیسیون بابت هر لات معامله حدود 4 دلار است و طبق گفته خود بروکر اپوفایننس این حساب بدون اسپرد است.

حساب سوشال تریدینگ

برای سرمایه گذاران یا معامله گرانی که میخواهند از سیستم سوشال تریدینگ استفاده کنند، یک حساب اختصاصی به همین نام در بروکر اپوفایننس وجود دارد که با پرداخت 200 دلار واریزی ایجاد میشود.

در این مقاله به بررسی بروکر اپوفارکس می پردازیم و مزایا و معایب آن را بررسی می کنیم ، قبل از هر چیزی باید بگوییم بروکر اپوفارکس بروکری تازه تاسیس است و نمی توان آن را بر اساس سابقه و نحوه عملکرد در سال های زیادی مورد بحث قرار داد چرا که در سال 2021 تاسیس شد است .

30 درصد بونوس واریز بروکر اوپو فایننس

 1. برای دریافت بونوس بروکر اوپو فایننس ابتدا با ثبت نام کنید.
 2. از قسمت بونوس ها در پنل کاربری درخواست فعال سازی ارسال کنید.
 3. واریز انجام دهید و بونوس را دریافت کنید .
 4. برای دریافت بونوس باید موجودی را از ولت به حساب معاملاتی منتقل کنید.
 5. مهلت استفاده از بونوس یک ماه است.
 6. سقف دریافت بونوس 2 هزار دلار می باشد.
 7. تاریخ شروع 2023-08-28 تاریخ پایان 2023-09-12
 8. این بونوس فقط برای کاربران میهن اینوست است و شما می توانید با نیز این بونوس را دریافت کنید.

بونوس بروکر اوپو فایننس

ورود بروکر اپوفایننس به متاورس

آپدیت خرداد 1401

هم اکنون یک سال از انتشار این مطلب گذشته و در این سال بروکر اوپو فارکس نام خود را به اوپو فایننس تغییر داده است و با ارائه پنل کاربری جدید امکانات بهترین را در اختیار معامله گران قرار می دهد.
برخی از ویژگی های جدید بروکر اوپو فایننس :
1- پشتیبانی بهتر پنل کاربری از زبان فارسی
2- اضافه شدن قسمت تحلیل بازار فارکس به پنل کاربری
3- ارائه ارز های دیجیتال بیشتر جهت واریز و برداشت

سایت بروکر اپو فایننس

بروکر اپو فارکس هم اکنون با نام جدید خود ( اوپو فایننس ) به معامله گران خدمات می دهد و شما می توانید با در بروکر  اپو فایننس ثبت نام کنید یا اگر قبلا ثبت نام انجام داده اید وارد حساب کاربری خود در بروکر اپو فارکس شوید.

Opo Group LLC یکی از اعضای مورد تأیید کمیسیون مالی است ، یک سازمان بین المللی که در حل و فصل اختلافات در صنعت خدمات مالی در بازار فارکس واقع در هنگ کنگ و لندن مشغول به کار است. کمیسیون مالی از منافع معامله گران محافظت می کند و برای هر مورد تا 20000 یورو بیمه می کند. پیشنهاد می شود اگر تصمیم دارید مبلغ کم تر از 20 هزار یورو سرمایه گذاری کنید از این بروکر استفاده کنید، هر چند مبلغ بالا تر نیز می توانید قرار دهید.

اوپو فایننس برای ایرانیان مناسب است؟

شما به راحتی می توانید در بروکر اوپو فایننس بدون محدودیت ثبت نام کنید و همچنین بروکر اپوفارکس دارای زبان فارسی نیز می باشد و به ایرانیان نیز خدمات می دهد همچنین مدارک احراز هویت ثبت نام ، کارت ملی و گواهینامه رانندگی از شما قبول می کند و مشکلی در این رابطه نخواهید داشت.

مزایا و معایب بروکر اپوفارکس چیست؟

قطعا بروکر اپوفارکس هم مانند سایر بروکر ها مزایا و معایب خود را دارد در ادامه سعی می شود به صورت کاملا بیطرفانه این موارد ذکر شود تا شما را در انتخاب  کمک کند.

مزایای بروکر اپوفارکس

نداشتن رگوله با اعتبار بالا و تعداد کم سرور های معاملاتی است ولی این باعث نمی شود که برورکر اپوفارکس بروکر نامعتبری باشد و قطعا این معامله گران هستند که باید دقیقا بگویند آیا این بروکر خدمات خوبی را ارائه می کند یا خیر اگر شما هم در بروکر اپوفارکس ثبت نام کرده اید می توانید تجربیات خود را به اشتراک بگذارید حتما این مقاله بروز رسانی می شود و در صورت گزارش کاربران چه مثبت و چه منفی آن را با شما به اشتراک می گذاریم تا این زمان هیچ گزارش منفی از بروکر اپوفارکس دریافت نکرده ایم.

روش های واریز و برداشت بروکر اپو فارکس

جهت شارژ حساب بروکر اوپو فایننس کافی است وارد پنل کاربری خود شوید از قسمت منابع مالی ، واریز وجه را انتخاب کنید .

از بین روش های موجود معمولا واریز و برداشت با ارز دیجیتال و صرافی تاپ چنج ساده تر است که آن ها را بررسی می کنیم

با کلیک بر روی ارز های دیجیتال و ادامه صفحه ای مشابه تصویر زیر برای شما باز می شود .

حداقل واریزی ارز دیجیتال 10 دلار است و شبکه ترون ( USDT TRC20 ) نیز وجود دارد. کافی است مبلغ واریزی را وارد کنید و بر روی ادامه کلیک کنید.

در مرحله آخر یک QR CODE به شما نشان داده می شود که همان آدرسی است که باید به آن واریز را انجام دهید .

مراحل برای شارژ حساب با صرافی تاپ چنج هم به همین صورت است فقط برای شارژ حساب با صرافی تاپ چنج نیازی به حداقل واریزی 10 دلار ندارید بعد از وارد کردن مبلغ به سایت تاپ چنج جهت انتقال وجه منتقل می شوید .

شارژ حساب با ارز دیجیتال اوپو فایننس

برداشت وجه از بروکر اوپو فایننس

جهت برداشت وجه از بروکر اوپو فایننس وارد پنل کاربری خود شوید از قسمت منابع مالی / جزئیات پرداخت باید اطلاعات برداشت خود را یک بار وارد کنید ، آپلود جزئیات پرداخت را کلیک کنید.

حالا باید کمی صبر کنید تا تایید شود .

پشتیبانی اپوفارکس چگونه است؟

با بررسی های انجام شده و ارسال پیام به قسمت پشتیبانی آنلاین سایت طی چند هفته مختلف و ساعات مختلف بروکر اپوفارکس عملکرد خوبی در زمان پاسخ گویی دارد زمان تقریبی پاسخ تقریبا کم تر از 30ثانیه است .

همچنین شما می توانید از بخش پشتیبانی در پنل کاربری سایت نیز استفاده کنید کافی است وارد پنل کاربری خود شده ، از قسمت پشتیبانی بر روی تیکت جدید کلیک کنید.