اقتصادیکسب و کار ایرانی

پرفکت مانی برای کدام کشور است

یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که خدمات متنوعی را به کاربران ارائه می کند. به کمک این سرویس می توانید پرداخت های بین المللی خود را با سرعت بالا و بدون هیچ گونه محدودیتی انجام دهید. برخلاف سایر سرویس ها همچون پی پال، ویزا و مستر کارت که کاربران ایرانی را محدود کرده اند، خرید دلار پرفکت مانی بدون هیچ گونه محدودیتی خدمات خود را به کاربران سراسر دنیا از جمله کاربران ایرانی ارائه می دهد. یکی از سوالاتی که در رابطه با این سیستم پرداخت بین المللی وجود دارد این است که پرفکت مانی برای کدام کشور است و دفتر مرکز آن در کجا قرار دارد؟ در این مقاله بررسی خواهیم کرد که پرفکت مانی برای چه کشوری است؟ و چه کاربردهایی دارد؛ بنابراین از شما دعوت می کنیم که در ادامه با پلتفرم تبادل ایکس پی همراه باشید.

پرفکت مانی مال کدام کشور است؟

پرفکت مانی یکی از بهترین سرویس های پرداخت اینترنتی است که به کشور سوئیس متعلق دارد. پرفکت مانی به عنوان یک سرویس بانکی و پرداخت بین المللی شناخته می شود که دارای نمایندگی رسمی در کشورهای مختلف دنیا است؛ بنابراین تمام افراد دنیا می توانند به راحتی داخل این شبکه ثبت نام کرده و از خدمات متنوع آن استفاده کنند. در واقع دفتر مرکزی و رسمی این سرویس مالی در کشور سوئیس واقع شده است. پرفکت مانی شرایط لازم برای انجام تراکنش های بین المللی را برای عموم مردم دنیا از جمله ایرانیان فراهم کرده است. جهت خرید ووچر پرفکت مانی کلیک کنید

آیا استفاده از پرفکت مانی در ایران امکان پذیر است؟

در قسمت قبلی به سوال «پرفکت مانی برای چه کشوری است؟» پاسخ دهیم. حال این سوال پیش می آید که آیا استفاده از پرفکت مانی در ایران امکان پذیر است؟ در جواب باید بگوییم بله. پرفکت مانی یک سرویس مالی پیش رو است که هیچ نوع محدودیتی ندارد. همه افراد در سراسر جهان می توانند داخل سایت پرفکت مانی ثبت نام کرده و پرداخت های بین المللی خود را به راحتی انجام دهند؛ بنابراین می توان گفت که پرفکت مانی یک گزینه ایده آل برای ایرانیان است.

اغلب شرکت ها ایران را تحریم کرده اند. چرا که پرفکت مانی این فرصت را فراهم کرده است که بتوانید تحریم ها را دور بزنید و پرداختی های خود را بدون هیچ دردسری انجام دهید. پس اگر جزو افرادی هستید که پرداختی های آنلاین زیادی دارد و می خواهید با کارمزد کمتر و آسایش خاطر بیشتر این کار را انجام دهید، پرفکت مانی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

پرفکت مانی چه کاربردی دارد؟

پرفکت مانی یک سرویس بزرگ و کاربردی است که برای نقل و انتقال آسان پول به صورت بین المللی راه اندازی شده است. این سرویس مالی شرایط لازم برای انجام پرداخت های آنلاین با سرعت بالا و بدون هیچ گونه محدودیتی را فراهم کرده است. کاربرد پرفکت مانی به این چند مورد خلاصه نمی شود بلکه prefect money یک سیستم پرداخت منحصر به فرد است که کاربردهای متنوعی دارد. این کاربردها عبارت اند از:

  • پرداخت هزینه کالا و خدمات
  • قابل استفاده در فروشگاه های مختلف
  • ذخیره و نگهداری امن پول
  • خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت مثل بیت کوین، دلار، یورو و…
  • انجام پرداخت های بین المللی با کارمزد پایین
  • انتقال ارزهای دیجیتال و تبدیل آن ها به یکدیگر
  • ایجاد فرصت لازم برای دریافت سود ماهانه