اجتماعیکسب و کار ایرانی

نکات مهم و کاربردی باربری اصفهان به ترکیه

باربری و حمل اثاثیه منزل از اصفهان به ترکیه 1402

حمل بار از اصفهان به خارج از کشور: باربری از اصفهان به ترکیه میتواند بسیار استرس زا و با آسیب های زیادی همراه باشد اما شما میتوانید با انتخاب یک شرکت باربری مناسب نگرانی های خود را دور ریخته و با خیالی آسوده به چک لیست سفر خود فکر کنید.

باربری از اصفهان به ترکیه

قصد گرفتن اقامت کشور ترکیه هستید؟ دیگر نگران حمل اثاثیه منزل از اصفهان به ترکیه نباشید حمل بار در مسافت های طولانی تخصص ماست. شرکت مدارا بار با ارائه خدمات مرغوب د ر باربری در سراسر اصفهان میتواند به شما در انتقال وسایل خانه از اصفهان به کشور ترکیه کمک کند. همچنین این چکلیست برای تحویل تمام و کمال وسایل شما بسیار مفید میباشد چرا که خیلی از افراد به دلیل مسافت زیاد سو استفاده کرده و وسایل مشتریان را به هر دلیلی ناقص تحویل داده و شما بدون نوشتن لیستی از اثاثیه منزل خود نمیتوانید همه ی آنها را تحویل گرفته و متوجه سو استفاده افراد شیاد شوید.

حمل بار از اصفهان به ترکیه

حمل بار و آموزش دیده بودن کارگران حمل بار را اگر در نظر گرفته و رعایت کنیم مساله بعدی که نیازه تا به آن دقت کنیم راننده ماهر و حمل بار در مسافت طولانی میباشد که مهارت راننده خیلی مهم و باید در نظر گرفته شود. مهارت راننده اگر در نظر گرفته نشود میتواند در مسیر به خاطر کم حوصله بودن؛ حرفه ای عمل نکرده و با سرعت غیر مجاز رانندگی کند که این خود میتواند آسیب زا بوده و وسایل شما را آسیب بزند. بهترین راه برای اطمینان از سلامت وسایل خود انتخاب یک شرکت باربری معتبر و مناسب میباشد که شرکت مدارا بار با بیش از یک دهه تجربه میتواند همراه شما باشد. شرکت مدارا بار بیمه عمر اثاثیه منزل شما بوده و میتواند در مسافت های طولانی وسایل شما را بدون آسیب به شما تحویل دهد.

باربری از ایران به ترکیه با کمترین هزینه

ارسال بار به ترکیه ، جابجایی بار و اثاث از یک طبقه به طبقه دیگر در یک ساختمان ، داستان و حساسیت خودش را دارد چه برسد از یک کشور به کشور دیگر بنابراین بهترین راه برای باربری از ایران به ترکیه یا کشور دیگر این است که ضمن بالا بردن اطلاعات خودمان یک شرکت معتبر و خوش سابقه پیدا کنیم که بتواند بهترین خدمات باربری به ترکیه را به ما بدهد. در همین راستا یعنی ارسال بار به ترکیه ، توسط شرکت مدارا بار با کمترین هزینه و به همراه تخفیف ویژه انجام می شود.

بیمه تضمین ارسال بار به ترکیه :

یکی از پایین آوردن دغدغه های شما در ارسال بار به ترکیه ، بیمه کردن بار شماست که مدارا بار با سه راهکار بیمه ای دغدغه شما را به صفر می رساند. مدارا بار ، بار شما را با بیمه ایران (داخل ایران) – بیمه آسیا (خارج از کشور) و بیمه سی ام آر (داخل و خارج ) بیمه می کند تا بیشترین محکم کاری بیمه ای در حمل بار به ترکیه صورت پذیرفته باشد.

روش های ارسال بار به ترکیه چست ؟

دو روش برای ارسال بار به ترکیه وجود دارد که شرکت بین المللی مدارا بار آن را به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد که این دو روش شامل موارد زیر می باشد :

1- حمل بار به ترکیه به صورت هوایی

برای بارهای با حجم و وزن کم مناسب است یا عجله ای شدید برای ارسال بار داشته باشید. هزینه حمل بار به صورت هوایی با توجه به ابعاد بار و وزن بار تعیین می گردد.

2- حمل بار به ترکیه صورت زمینی

برای ارسال بار به ترکیه به صورت زمینی انواع ماشین های کامیونت و تریلی های ترانزیت را در اختیارتان نیز قرار می دهیم که این روش هم دربرگیرنده های مدلهای مختلف حمل بار است.

حمل بار دربست به صورت زمینی

    یک کامیون به صورت دربست در اختیار شما قرار می گیرد و بار شما را به صورت فول تراک (دربست ) از مبدا بارگیری به مقصد شما در ترکیه می رساند.

حمل بار کنار باری به صورت زمینی :

    بار شما در کنار بارهای دیگران حمل می گردد ، به این روش گروپاژ گفته می شود.  مسلما کرایه روش دوم ارسال بار به ترکیه به روش گروپاژ از روش اول باربری ترکیه یعنی فول تراک کمتر است.

انتخاب روش باربری به ترکیه با شماست ولی شایسته است از مشاورین در این زمینه و مزایا و معایب هر روش پرسیده شود.

فریب بزرگ در حمل بار به ترکیه :

متاسفانه بعضی از به اصطلاح شرکتهای حمل ، صاحبین بار و اثاث را فریب داده و با ادعای ارسال بار به صورت فول تراک به ترکیه ولی بار را به صورت گروپاژ حمل کرده و کرایه فول تراک را از صاحبین بار اخذ می کنند. برای اینکه چنین فریب بزرگی نخورید باید به نکات زیر برای ارسال بار به ترکیه خیلی توجه بفرمایید :

  • اول شرکتی معتبر را انتخاب کنید.
  • دوم در قرارداد حمل روش ارسال بار به ترکیه حتما قید گرد.
  • سوم قبل از پلمپ بار خود را بازدید نمایید.
  • چهارم همان کامیونی که بار شما را از مبدا تحویل گرفته باید همان کامیون با همان شماره پلاک بار را به مقصد برساند.

این ها نکات لازم در مورد حمل بار به ترکیه بود پس خیلی مواظب باشید که چنین فریب بزرگی نخورید.

انتخاب شرکت حمل بین المللی معتبر برای باربری ترکیه

همه اینها نشان دهنده این است که ارسال بار به ترکیه یا کشور دیگر احتیاج به یک برنامه ریزی دقیق و کارامد دارد و باید به شرکت هایی بسپارید که متخصص این کار باشند. برای انجام باربری به ترکیه و خارج از کشور باید یک سری مراحل دیگر علاوه  بر روند عادی طی شود و مدارا بار قادر است در تمام فصول سال بهترین خدمات باربری به ترکیه را به شما ارائه دهد. باربری به ترکیه را به یک تیم حرفه ای و قابل اعتماد انجام می دهیم و شما هیچ نگرانی نسبت به آن نداشته باشید. می توانید با مراجعه به شرکت و صحبت با کارشناسان مشاور ما با نحوه ی کار ارسال بار به ترکیه آشنا شوید چون که شرکت ما متخصص حمل و نقل بین المللی می باشد.

هر آنچه که در حمل بار به ترکیه لازم است بدانید مشاوران برای شما توضیح خواهند داد. این مشاوره به صورت رایگان برای ارسال بار به ترکیه در اختیار شما قرار می گیرد تا شما بهترین انتخاب را برای ارسال بارهایتان انجام بدهید. باربری به ترکیه را با شرکت متخصص و بین المللی مدارا بار تجربه نمایید و دیگر نگران کالا و بارهای با ارزشتان نباشید.

ارسال بار به ترکیه با بیمه نامه بین المللی

برای اطمینان بیشتر خود و هدر نرفتن هزینه های شما در اثر وقوع برخی حوادث بارها باید بیمه شوند و بیمه از مهمترین موارد برای ارسال بار به ترکیه می باشد. ارسال بار به ترکیه به دلیل طول مسافتی که دارد اگر می خواهید به صورت زمینی این کار را انجام بدهید باید بیمه شود.  برای باربری به ترکیه حتی به صورت هوایی هم بیمه نامه بین المللی لازم می باشد. اتفاقاتی که ممکن است هنگام ارسال بار به ترکیه رخ دهد شامل آتش سوزی ، سرقت ، عوامل طبیعی و عوامل غیر طبیعی و … می باشد.

شرکت مدارا بار با داشتن بیمه نامه بین المللی آسیا بارهای شما را برای باربری به ترکیه بیمه می کند تا هیچ نگرانی نداشته باشید. حمل بار به ترکیه با بیمه نامه بین المللی را از شرکت معتبر ما بخواهید و شرکت ما هیچ باری را بدون بیمه نامه به ترکیه حمل نمی کند. شرکت بین المللی مدارا بار به جز ارسال بار به ترکیه ، برای ارسال بار به دبی هم بیمه نامه بین المللی معتبر صادر می نماید.

حمل بار به ترکیه به صورت زمینی

در شرکت بین المللی مدارا بار باربری به ترکیه به صورت زمینی با کیفیت خوب و مناسب نیز برای شما مشتریان گرامی انجام می شود. ما حمل بار به ترکیه را از کل نقاط ایران به مرز بازرگان و سپس به کشور ترکیه نیز انتقال می دهیم و انواع کامیونت ها و تریلی های ترانزیت را برای ارسال بار به ترکیه در اختیار شما مشتریان خوبمان قرار می دهیم.

اگر می خواهید حمل بار به ترکیه به صورت زمینی را با کیفیت خوب و مناسب انجام بدهید و بارهایتان سالم به مقصد برسد آن را به شرکت ما بسپارید. هزینه ارسال بار به ترکیه به صورت زمینی خیلی ارزانتر از هزینه باربری ترکیه به صورت هوایی می باشد به خاطر همین اکثر مشتریان این روش را انتخاب می نمایند. ارسال اثاثیه به ترکیه با استفاده از روش زمینی در تمام روزهای هفته توسط مدارا بار انجام می شود.