اجتماعی

نرخ کرایه ماشین کرمانشاه

نرخ‌های جدید کرایه تاکسی و اتوبوس در کرمانشاه اعلام شد

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر کلانشهر کرمانشاه گفت: نرخ کرایه تاکسی ۳۶ و اتوبوس ۲۳ درصد به صورت میانگین در شهر کرمانشاه در سال ۱۴۰۱ افزایش یافته است. «غلامرضا شهبازی» روز چهارشنبه افزود: نرخ‌های جدید کرایه تاکسی و اتوبوس و آژانس‌های تاکسی تلفنی از امروز (چهار شنبه ۱۷ فروردین) اعمال می شود و رانندگان ملزم به رعایت نرخ‌های اعلام شده از سوی این سازمان هستند. وی با بیان اینکه لایحه افزایش نرخ کرایه‌ تاکسی و اتوبوس نسبتا براساس میزان تورم، با همفکری نمایندگان راننده‌های تاکسی کارشناسی و تدوین شده است، گفت: نرخ کرایه ماشین در کرمانشاه پس از تصویب شورای اسلامی شهر و تایید فرمانداری لازم الاجرا است.

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه با تقدیر از همکاری و همراهی ارزشمند رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری با سازمان و همشهریان بخصوص خودداری از افزایش خودسرانه نرخ کرایه پیش از اعلام رسمی، افزود: شهروندان در صورت مشاهده تخلفات احتمالی مراتب را از طریق شماره تلفن گویای سه رقمی ۱۳۳ گزارش کنند. کلانشهر کرمانشاه با یک میلیون نفر جمعیت دارای بیش از ۱۰ هزار دستگاه تاکسی، آژانس های تاکسی و اتوبوبس است.

نرخ های جدید حمل و نقل در کرمانشاه اعلام شد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه اعلام کرد که از امروز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت نرخ های جدید کرایه تاکسی و اتوبوس شهری به صورت میانگین ۳۵ درصد افزایش پیدا کرده است. «غلامرضا شهبازی» روز چهارشنبه افزود: نرخ های جدید مسیرهای سفری و کرایه آژانس از امروز به تاکسی ها و آژانس های سطح شهر اعلام شده است.

وی با بیان اینکه این افزایش قیمت براساس میزان تورم، کارشناسی تعیین شده و به تایید شورای اسلامی شهر و فرمانداری نیز رسیده است، گفت: به منظور آگاهی شهروندان و رانندگان از افزایش نرخ کرایه مصوب در مسیر های مختلف برچسب هایی در اختیار رانندگان تاکسی و آژانس ها قرار گرفته است تا در خودرو خود نصب کنند.

مدیرعامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه عنوان کرد: شهروندان در صورت مشاهده افزایش نرخ حمل و نقل بیش از قیمت مصوب موضوع را به سازمان تاکسیرانی اطلاع دهند تا با راننده خاطی برخورد و از تکرار این موضوع جلوگیری شود. وی با تشکر از همکاری مناسب رانندگان  سیستم حمل و نقل عمومی در ایام شیوع بیماری کرونا، گفت: رانندگان تاکسی تا کنون نشان داده اند که بیشترین همکاری را برای ارائه خدمات به مردم و حفظ سلامت جامعه دارند. شهر کرمانشاه دارای ۲ پایانه مسافربری شهید کاویانی و راه کربلا است. هم اکنون حدود ۱۰ هزار دستگاه تاکسی در شهر یک میلیون نفری کرمانشاه فعال است.

افزایش ۳۶ درصدی نرخ کرایه تاکسی از فردا در کرمانشاه

رئیس سازمان حمل و نقل مسافر کرمانشاه از افزایش ۳۶ درصدی نرخ کرایه تاکسی از فردا در کرمانشاه خبر داد. غلامرضا شهبازی گفت: فردا ۱۷ فروردین‌ماه نرخ جدید افزایش قیمت حوزه حمل و نقل اعلام می‌شود که به صورت میانگین با افزایش ۳۶ درصدی همراه است.

به گفته شهبازی، همشهریانی که نسبت به تخلف رانندگان تاکسی در مورد دریافت کرایه بیشتر از نرخ مصوب و عدم رعایت نظافت ظاهری و داخلی خودروی تاکسی اعتراض دارند می‌توانند مراتب اعتراض خود را از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۵۱۸ و سامانه تلفنی ۱۳۳ کد چهار رقمی مخصوص تاکسی متخلف را گزارش کنند.

رئیس سازمان حمل و نقل مسافر کرمانشاه تصریح کرد: از رانندگان تاکسی درخواست می‌شود با دریافت کرایه بر اساس نرخ مصوب تاکسیرانی و حفظ نظافت خودروی خود استقبال همشهریان را در استفاده از تاکسی افزایش دهند. اختصاص اتوبوس‌های خط ویژه در مسیر خیابان مدرس فعلاً به دلیل موضوع پیاده‌راه خیابان مدرس و مشکلاتی که با اصناف وجود داشته از دستور کار خارج شده است، اما در سال آینده با دریافت بودجه تلاش می‌شود تا اتوبوس‌های جدید خریداری شده به کارت خوان مجهز شوند.

طرح نقدی تعویض تاکسی برقرار است و دارندگان خودروی تاکسی مدل سال ۱۳۸۳ به قبل می‌توانند با مراجعه به مراکز اسقاطی به شکل نقدی نسبت به تعویض خودروی خود اقدام کنند. شهبازی گفت: جلساتی با سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه برگزار شده و قرار است اصلاحیه مسیر اتوبوس‌های درون‌شهری در دستور کار قرار گیرد و همچنین نسبت به ایستگاه‌های اتوبوس که سایه‌بان‌های فرسوده دارند و یا به سرقت رفته‌اند رسیدگی و با سایه‌بان‌های جدید جایگزین شوند.

افزایش 35 درصدی”کرایه تاکسی” در کرمانشاه + نرخ‌های جدید

مدیرعامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه از افزایش 35 درصدی نرخ کرایه تاکسی، اتوبوس و آژانس های تاکسی تلفنی خبر داد. غلامرضا شهبازی با اشاره به افزایش 35 درصدی نرخ کرایه تاکسی‌ و اتوبوس و آژانس های تاکسی تلفنی به طور میانگین، گفت: نرخ های جدید از امروز (29 اردیبهشت) اعمال می شود و رانندگان ملزم به رعایت نرخ های اعلام شده از سوی این سازمان هستند.

وی یادآور شد: لایحه افزایش نرخ کرایه‌ تاکسی، اتوبوس و آژانسهای تاکسی تلفنی براساس میزان تورم موجود، کارشناسی و تدوین شد و با تصویب در شورای شهر و با تایید فرمانداری از امروز اجرایی می شود. شهبازی گفت: به منظور آگاهی شهروندان و رانندگان از افزایش نرخ‌های کرایه مصوب در مسیرهای مختلف، چاپ برچسب نرخ کرایه در دستورکار قرار گرفته و تا قبل از آن کپی نرخنامه در اختیار رانندگان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: به محض آماده شدن برچسب های نرخ کرایه رانندگان ملزم به نصب آن بر روی شیشه جلو تاکسی‌ها  و داخل اتوبوس‌ها هستند.

 مدیرعامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه با بیان اینکه شماره تلفنهای گویای شبانه روزی این سازمان  آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات همشهریان است، از رانندگان تاکسی بابت خدمات‌رسانی بی وقفه و جلوگیری از افزایش نرخ کرایه تاکسی پیش از زمان اعلام رسمی آن قدردانی کرد.

کرایه و اجاره ماشین در کرمانشاه

کرمانشاه بزرگ‌ترین شهر کردنشین در ایران محسوب می‌شود و از مهم‌ترین اقامتگاه‌های ساسانیان قبل از اسلام بوده‌است. کرمانشاه با داشتن آب و هوای معتدل از جمله مقصدهای گردشگران ایرانی در طول بهار و تابستان است، که با اجاره ماشین در یک گشت یک روزه می‌توانید از تمامی سایت‌های اصلی شهر چون طاق بستان، تکیه معاون‌الملک، تکیه بیگلربیگی و بازار دیدن کنید. برای بازدید از سایت جهانی بیستون در خارج از شهر، اجاره ماشین به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان خود صرفه‌جویی کنید.

طبیعت و سایت‌های تاریخی زیبای کرمانشاه یکی از مهم‌ترین دلایل بازدید از این شهر است، اما بیش‌تر سایت‌های طبیعتگردی در خارج از شهر واقع شده، بنابراین به راحتی با اجاره ماشین و برنامه‌ریزی مناسب می‌توانید از سایت‌هایی چون غار پرو، غار قوری‌قلعه و معبد آناهیتا در کنگاور بازدید کنید.

اجاره ماشین به عنوان مهمان به شما این امکان را می‌دهد که بدون پرداخت هزینه‌های بالا نگهداری و تعمیر ماشین، ماشین مورد نظر خود را برای مدتی معین در اختیار داشته باشید. در زمان اجاره ماشین کافی است از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنید تا سفری سالم داشته باشید. اما به عنوان میزبان، شما این فرصت را دارید که از ماشین خود با اطمینان خاطر کسب درآمد کنید و البته سلامت ماشین شما با پوشش بیمه‌ای مناسب تضمین شده‌است.

برای رانندگی در شهر کرمانشاه توجه به موارد زیر ضروری است:

گواهینامه معتبر

قبل از اجاره ماشین در کرمانشاه مطمئن شوید که گواهینامه شما دارای اعتبار است، زیرا به هنگام اجاره ماشین نشان دادن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه ضروری است. گواهینامه خود را همراه کارتهای ماشین همیشه با خود داشته باشید.

اجاره خودروی مناسب

با اجاره ماشین بدون راننده به راحتی از یک یا چند روز می‌توانید از شهر کرمانشاه و شهرهای اطراف بازدید کنید. یک خودروی ایده‌آل امکان سفر گروهی را برای شما فراهم می‌کند، می‌توانید با خانواده و دوستان خود سفر کنید و از جاذبه‌های شهر لذت ببرید.

رانندگی مناطق کوهستانی

موقعیت جغرافیایی کرمانشاه به نحوی است که از شمال و جنوب با کوه‌ها محصور شده است، بنابراین رانندگی در مناطق کوهستانی با وجود پیچ و خم‌های فراوان، بلندی و سایر عوارض زمین نیازمند دقت در رانندگی، کنترل سرعت و ترمز ماشین است.

نحوه اجاره ماشین  در کرمانشاه

مجموعه ما این شرایط را برای شما فراهم آورده است که با ساخت حساب کاربری به نام خود و پیروی از قوانین مشخص در کمترین زمان ماشین موردنظر خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار داشته باشید. با اجاره ماشین در کرمانشاه، شهر مردمان مهمان‌نواز، به سبک خود و البته با وسیله نقلیه انتخابی خود تردد کنید.

اجاره خودرو کرمانشاه

موسسه اجاره خودرو ما در کرمانشاه افتخار دارد در زمینه اجاره خودرو لوکس و تشریفاتی،اجاره ماشین عروس، اجاره خودرو اسپرت، اجاره خودرو همگانی مثل ون و اتوبوس بهترین خدمات خود را در شهر کرمانشاه  ارائه کند. کافیست تنها با یک تماس از بهترین خدمات اجاره خودرو ما در کرمانشاه بهرمند شوید.

اجاره ماشین عروس در کرمانشاه

یکی دیگر از خدمات ویژه ما اجاره دادن ماشین عروس در شهر کرمانشاه به شما زوج های جوان، در بهترین شب زندگیتان است. شما میتوانید با مناسبترین قیمت خودروی لوکس عروسی خود را از بین انواع مختلف ماشین عروس های موسسه ما انتخاب کنید. شما همواره میتوانید ماشین عروس مورد نظر خود را با راننده یا بدون راننده در شهر کرمانشاه اختیار داشته باشید.

اجاره ون در کرمانشاه

در مسافرت های گروهی و جابجایی های گروهی خود از خودروهای ون در شهر کرمانشاه استفاده کنید تا لذت یک سفر خوش و دسته جمعی و در کنار هم بودن در مسافرت را با هم تجربه کنید. معمولا برای جابجایی افراد بین تعداد 5 تا 14 نفر از خودرو ون استفاده میگردد، که بسته به نوع و تعداد ، ون های متفاوتی ارایه خدمات را در شهر کرمانشاه انجام میدهند. اجاره خودرو ون ، اجاره اتوبوس و یا اجاره مینی بوس از دیگر خدمات این مجموعه در شهر کرمانشاه می باشد.