اجتماعیکسب و کار ایرانی

لیست خدمات امداد خودرو جاده ای زنجان

شهر زنجان یکی شهر های جمعیت متوسط در شهرهای کشور است و نیاز به خدمات امداد خودرویی در این شهر بسیار حس می شود. خرابی خودرو در هر مکانی ممکن است اتفاق بیفتد، هر زمان که خودروی شما خراب شد، بهتر است از تعمیرگاه خودرو کمک بگیرید. در این مقاله لیست خدمات امداد خودرو در زنجان را توضیح می دهیم تا با دانستن بیشتر بتوانید بهترین و مجرب ترین شرکت امداد و نجات را در مواقع خرابی یا اضطراری خودرو در کنار خود داشته باشید.

لیست خدمات امداد خودرو ها

برخی از خدمات امداد جاده ای که می تواند به عنوان بخشی از امداد خودرو قابل اطمینان ارائه شود شامل موارد زیر است:

·         خودرو بر و یدک‌کش

یکی از خدمات ارائه شده توسط همیار خودروی شهروندان، اعزام خودروبر و یدک کش می باشد. زمانی که خودرو به دلیل تصادف یا نقص فنی نمی تواند حرکت کند، برای جابجایی آن باید از ماشین هایی مانند بالابر خودرو و یدک کش استفاده کرد. خودرو باید با احتیاط حمل و به تعمیرگاه تحویل داده شود تا آسیبی نبیند. خودروها انواع مختلفی دارند که بسته به نوع خودرو یا میزان آسیب ناشی از تصادف یا تصادف، می توانید از بین خودروهای مختلفی از جمله نیسان دکل شاهین، تریلر در زنجیر انتخاب کنید. کامیون های دست دوم برای تحویل. وسیله نقلیه شما با دکل ها، قفل چرخ ها و زنجیر به درستی محافظت می شود تا در حین حرکت آسیبی به آن وارد نشود.

·         کفی خودرو بر در زنجان

استفاده از کفی خودرو بر ماشین برای جابجایی ماشین یکی از امن ترین راه ها برای سفر است. کفی ها و نیمه کفی ها تریلرهای کم تخت و کم تخت می توانند یک ماشین را حمل کنند و تریلرهای بزرگ می توانند تا 6 ماشین را حمل کنند.

در واقع، نوع دوم اغلب برای حمل و نقل خودروهای بدون کیلومتر برای تحویل به بازار خرده فروشی استفاده می شود. کفپوش خودرو که برای نجات خودرو استفاده می شود به ویژه برای حمل خودروهای لوکس یا خودروهایی که به قدری آسیب دیده اند که چرخ ها و شاسی آن خمیده شده و خودرو نمی تواند خودرو را حرکت دهد بسیار مفید است. برای حمل و نقل ماشین در شهر یا مسافت های طولانی، اغلب از ماشین استفاده می شود و زمانی که نمی توانید ماشین را برای مسافت های طولانی یدک بکشید، کف ماشین بهترین گزینه است

https://emdaadkhodrozanjan.ir/

·         تعمیرکار سیار

خدمات تعمیر در محل یکی از خدمات بی نظیری است که توسط تعمیر خودرو ارائه می شود. برای انجام تعمیرات در محل لازم است یک متخصص با مراجعه به منزل شما علت خرابی خودرو را جویا شده و نسبت به رفع مشکل اقدام کند. زمانی که خودرو به هر دلیلی از حرکت می ایستد و نمی توان آن را جابجا کرد، داشتن یک تعمیرکار در کنار شما ضروری است. اگر خودرو نقص فنی دارد یا هر یک از این موارد برای شما اتفاق افتاده است، وقت آن رسیده است که از یک مکانیک کمک بگیرید.

خدمات تعمیرکار در محل شامل: رفع نواقص خودرو، تعویض قطعه مخدوش و از کار افتاده، تعویض روغن،  تعمیر موتور، سرویس خودرو، سوخت‌رسانی و … می باشد.

·         امداد باتری سیار

باتری خودرو یکی از اجزای اصلی خودرو است که وظیفه تامین انرژی لازم برای روشن شدن خودرو را بر عهده دارد. در صورت بروز مشکل در این قطعه برقی خودرو شما روشن نمی شود و در مدت زمان کوتاهی به صورت خودکار روشن می شود. در این زمان برای راه اندازی مجدد خودرو می توانید از سرویس پشتیبان باتری استفاده کنید. یک تکنسین باتری به خانه شما می آید، مشکل باتری شما را خودتان با استفاده از شارژر باتری بررسی و تشخیص می دهد. -سرویس باتری یا تعویض باتری از برندهای معتبر. باتری خودرو یکی از قطعاتی است که عمر و عمر طولانی دارد. اگر عمر آن تمام شده باشد، یک تکنسین باتری را برای شما تعویض می کند.

·         پمپ ‌بنزین سیار

تمام شدن بنزین یکی از رایج ترین مشکلات هنگام رانندگی است. همه ما در جاده گیر کرده ایم و در یک بطری دنبال بنزین گشته ایم یا در کنار جاده منتظر مانده ایم تا چند لیتر بنزین در ماشین بیاوریم تا ما را به ایستگاه برساند – کار. ما در گذشته این کار را انجام می دادیم، اما با ایجاد خط شرکت موبایل که با خدمات امداد خودرو یکپارچه شده بود، این مشکل حل شد. کافی است با ماشین سرویس تماس بگیرید و از آنها بخواهید که برای شما بنزین بیاورند. یکی از مزایای پمپ سوخت قابل حمل این است که راحت است و کار و خطر جابجایی سوخت را در بر نمی گیرد

·        پنچرگیری خودرو

لاستیک های پنچر شده و لق شدن لاستیک ها نیز از مشکلات رایج هنگام رانندگی هستند. بسیاری از موارد مانند ورود اجسام نوک تیز، شیشه های شکسته، سنگ های تیز در جاده و غیره. باعث ایجاد خطر، هنگام رانندگی خواهد شد. اگر با این مشکل مواجه شدید، با تعمیرگاه اورژانسی خودرو تماس بگیرید تا به محل شما بیایند، لاستیک معیوب را با لاستیک زاپاس تعویض کرده و خدمات تعمیر عیب را ارائه دهند

موارد ذکر شده در فوق درواقع لیست خدمات امداد خودرو مشهد می باشد که در این شهر به عنوان معتبرترین شرکت امدادی به شهروندان عزیز در تمام مناطق این شهر  به‌ صورت ۲۴ ساعته و شبانه‌ روزی ارائه می شود.