عمومیکسب و کار ایرانی

بهترین و ساده ترین راهکار گرفتن تیک آبی اینستاگرام

علامت تیک آبی کوچک را در کنار برخی از نام های مورد علاقه خود مشاهده کرده اید؟ این نماد آبی به این معنی است که حساب کاربری به طور رسمی توسط اینستاگرام تایید می شود. افراد، برندها و مشاغل دارای نشان تایید شده اینستاگرام از اعتبار خاصی برخوردار هستند. تیک آبی به افراد و برندهای مطرح در اینستاگرام داده می شود. وجود این تیک سبب می شود که از حساب های تقلبی و کپی برداری اجتناب کنید! حساب های جعلی، کپی کننده ها و جعل کنندگان، اکانت های شناخته شده و تاثیرگذار در رسانه های اجتماعی را هدف قرار می دهند.

این شیادان از شباهت خود برای فریب فالوورهای بی احتیاط استفاده می کنند. در بدترین حالت، آن ها می توانند چهره برندهای معروف را خدشه دار کرده و افراد زیادی را فریب دهند. به همین جهت تیک آبی می تواند از چنین سو استفاده هایی جلوگیری کند. به همین دلیل است که تیک آبی اینستاگرام یا بهتر بگوییم نشان تایید شده اینستاگرام ایجاد شد. تیک آبی گواهی اصالت در اینستاگرام بوده و به فالوورها نشان می دهد که شخص یا برندی که پشت حساب قرار دارد واقعی است و می توان به آن اعتماد کرد و وقتی حساب شما از طرف کمپانی اینستاگرام .تایید شود شما به عنوان یک فرد معتبر و تاییید شده به حساب می آیید که نیاز به تبلیغات خرید لایک ( buy instagram likes ) و دغدغه افزایش فالوور نداربد.

The-best-and-easiest-way-to-get-Instagram-blue-tick

ارزش تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی کوچک برای تایید حساب های واقعی اینستاگرام مهم است، اما همچنین یک نماد وضعیت است. به هر حال، اگر تیک آبی در اینستاگرام به دست آورده اید، باید فردی «قابل توجه» باشید. به همین دلیل است که تایید اینستاگرام یک نقطه عطف مهم برای رشد حساب ها است. با این حال، اگر می پرسید دقیقاً چه کسی یک نمایه تایید شده در اینستاگرام دریافت می کند، این پلتفرم شرایط دقیق را کمی مبهم می گذارد.

آیا می توانم در اینستاگرام تایید شوم؟

پاسخ این سوال کوتاه بوده و هر کسی می تواند اکنون درخواست آن را ارسال کند. اینستاگرام در آگوست 2018 یک برنامه حساب کاربری تایید شده عمومی را برای ابهام زدایی از روند و مهار بازار سیاه مخفی چک های آبی معرفی کرد. اپلیکیشن تایید اینستاگرام اکنون عمومی است. قبل از اجرای برنامه، هیچ کس واقعاً نمی دانست معیار چیست.

البته لازم است بدانید که هیچ تضمینی وجود ندارد که اینستاگرام درخواست شما را حتما تایید کند. چرا که نشان آبی اینستاگرام تنها برای افراد مشهور، شخصیت های عمومی، برندهای جهانی یا اشخاصی که نام تجاری دارند، رزرو می شود. بر اساس اطلاعاتی که اینستاگرام در صفحات راهنمای خود برای درخواست تیک آبی درج کرده است، بررسی درخواست تایید برای تایید صحت اکانت تنها در حالتی رخ خواهد داد که اکانت مورد نظر معتبر، منحصر به فرد، کامل و برای سایر افراد قابل توجه باشد. علاوه بر این اینستاگرام روی تعداد فالوور بالا تاکید دارد اما عدد مشخصی برای آن ارائه نداده است.

خرید تیک آبی اینستاگرام

هرگز سعی نکنید نشان تایید خود را بخرید. هرگز به دوستی که به شما می گوید «دوست» دیگری دارد که برای اینستاگرام کار می کند و می تواند تیک تایید شما را تنها با چند دلار دریافت کند، اعتماد نکنید. همچنین، هرگز به افرادی که برای شما ایمیل و یا لینک ارسال می کنند و می گویند که تایید حساب اینستاگرام شما چقدر آسان است و از شما می خواهند که برای رسیدگی به این روند به آنها پول بدهید اعتماد نداشته باشید. کلاهبرداران اینستاگرام می دانند که مردم و مشاغل در مورد تیک آبی اغراق می کنند. همچنین، توجه داشته باشید که برخی از آن ها در ظاهر شاید موجه به نظر بیایند. به خاطر داشته باشید که اینستاگرام هرگز پیام درخواست پول ارسال نمی کند یا با شما تماس نخواهد گرفت.

گرفتن تیک آبی اینستاگرام در 7 مرحله

گرفتن تیک آبی ممکن است جزو اولویت های افراد حقیقی شناخته شده، بلاگرهای اینستاگرام و یا برندهای شناخته شده باشد. اما فهمیدن اینکه چگونه می توانید آن تیک آبی کوچک را برای خودتان دریافت کنید، بسیار گیج کننده است! ما بهترین روش های تایید شدن در اینستاگرام را تجزیه و تحلیل، آزمایش و تحقیق کرده ایم و آن ها را در هفت مرحله ساده همراه با تعداد زیادی نکته قدرتمند برای دریافت نشان آبی در پروفایل خود ارائه می کنیم.

نحوه تایید گام به گام در اینستاگرام

فرآیند درخواست برای تایید اینستاگرام واقعا آسان است. شما فقط باید این مراحل را دنبال کنید:

 • 1. از نمایه خود دیدن کنید و روی دکمه Menu در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید
 • 2. روی نماد تنظیمات ضربه بزنید (به نظر می رسد یک چرخ دنده کوچک است)
 • 3. روی نماد حساب ضربه بزنید
 • 4. روی Request Verification نزدیک پایین ضربه بزنید
 • 5. نام کامل، نام حرفه ای و دسته بندی خود را پر کنید
 • 6. تصویری از مدارک شناسایی یا کسب و کار خود آپلود کنید
 • 7. هنگامی که درخواست شما تکمیل شد، روی Send کلیک کنید!

نکاتی مهم درخواست برای تیک آبی

سپس قسمتی را که شناسه خود را در آن پیوست می کنید، حتما بخوانید! اگر برای کسب و کار یا نام تجاری درخواست تایید می کنید، به یک شناسه دولتی نیاز دارید که نام و تاریخ تولد شما (مانند گواهینامه رانندگی، گذرنامه یا شناسه ملی) یا اسناد تجاری مانند پرونده های مالیاتی. برای افرادی که در ایران زندگی می کنن، لازم است که از تصویر پاسپورت خود به این منظور استفاده کنند. بعد از اینکه درخواست شما بررسی شد، چه درخواست شما تایید شود و چه رد شود پیغامی در قسمت نوتیفیکیشن برای شما ارسال می شود که با مشاهده آن می توانید ببینید که نتیجه درخواست رسمی کردن اکانت اینستاگرام چه چیزی است.

شرایط تیک آبی اینستاگرام

توجه داشته باشید که یکی از شروط لازم برای دریافت تیک آبی اینستاگرام این است که اکانت شما کامل بوده و اطلاعاتی از جمله نام، بیوگرافی، تصویر پروفایل و… برای سایرین قابل مشاهده باشد. همچنین لازم است که برای گرفتن تیک ابی اینستا حداقل یک پست را داشته باشید. باید میزان سرچ اسم شما توسط سایر کاربران بالا باشد. از دیگر شروط مهم این است که معتبر باشید. برای واجد شرایط بودن، باید همانی باشید که می گویید، چه حساب شما نماینده یک شخص، یک تجارت یا یک برند باشد!

سوال های متداول کاربران درباره تیک آبی اینستاگرام

در این بخش قصد داریم که برخی از مهم ترین سوالات کاربران را مرور کرده و پاسخ مناسبی را به آن ها ارائه کنیم.

1- چه نوع حساب های کاربری می توانند تیک آبی بگیرند؟

این برنامه برای همه انواع حساب های اینستاگرام در دسترس است. این شامل حساب های شخصی، حساب های سازنده، و حساب های تجاری می شود.

2- قیمت تیک آبی اینستاگرام چه قدر است؟

برنامه تایید اینستاگرام رایگان است! می توانید آن را در تنظیمات خود در برنامه اینستاگرام خود پیدا کنید، بنابراین نیازی به استفاده از برنامه یا برنامه شخص ثالث برای اعمال نیست. اگر از شما خواسته شود برای تایید اینستاگرام پولی بپردازید، این یک کلاهبرداری است!

3 –برای تایید شدن در اینستاگرام به چند فالوور نیاز دارم؟

4- گرفتن تیک آبی اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

تایید شدن در اینستاگرام تاثیر مثبتی بر تلاش های بازاریابی شما در اینستاگرام دارد. در اینجا برخی از مزایای داشتن تیک آبی آورده شده است:

تایید شدن در اینستاگرام باعث ایجاد اعتماد می شود – تیک آبی به دنبال کنندگان شما اطمینان می دهد که واقعی هستید و حساب شما قابل اعتماد است. شما به لینک اینستاگرام در استوری ها دسترسی دارید – حساب های تایید شده اولین کسانی بودند که توانستند به استوری اینستاگرام خود پیوند اضافه کنند. بدون تایید، برای دسترسی به این ویژگی به حداقل 10000 فالوور نیاز دارید. آگاهی از برند را ایجاد می کند – همانطور که قبلاً اشاره کردیم، تیک آبی اینستاگرام به دنیا می گوید که شما یک نفر هستید. افزایش توجه از نشان آبی. می توانید با دریافت تیک آبی وجه مخاطبین بیشتری را به اکانت خود جلب کنید و از آن برای تعامل و فروش بیشتر بهره ببرید. اما صبر کنید، اگر هنوز به 10K نرسیده اید و نمی توانید تایید شوید، امید خود را به افزایش ترافیک از اینستاگرام از دست ندهید.

5- چقدر طول می کشد تا در اینستاگرام تایید شود؟

فرآیند واقعی برای تایید اینستاگرام شما نسبتاً کوتاه است، حدود 2 تا 3 هفته. با این حال، اگر شما نیاز به افزایش تعداد فالوورهای خود و بهبود شهرت خود دارید، ممکن است زمان بیشتری طول بکشد.

6- اگر درخواست ما برای دریافت تیک آبی رد شد چه کار کنیم؟

اگر درخواست شما رد شد یعنی حداقل یکی از شرایطی که برای دریافت تیک آبی نیاز است را ندارید. در صورت رفع مشکل می توانید 30 روز بعد دوباره درخواست خود را برای اینستاگرام از همان روش ارسال کنید.

ایجاد یک پروفایل حرفه ای

شما هم می توانید پروفایل اینستاگرام خود را بهینه سازی کرده و شانس خود را برای دریافت تیک آبی بالا ببرید. برای این منظور می توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. بیو اینستاگرام خود را تکمیل کنید

حتما اطلاعات تکمیلی را در مورد خود یا کسب و کارتان وارد کرده و مخاطبین خود را جذب کنید. هر چه قدر که وقت بیشتری برای این مورد گذارید، بهتر به جواب خواهید رسید.

 1. حضور وب خود را به گونه ای تنظیم کنید که قابلیت جستجوی بالایی داشته باشد

اگر اکانت شما صرفاً مبتنی بر اینستاگرام است، به احتمال زیاد تایید نخواهید شد. با این حال، می توانید با اطمینان از تسلط بر جستجوی اطراف نام خود، حضور قابل توجهی ایجاد کنید و تیک آبی اینستاگرام را ایمن کنید!
صفحه وب خود و سایر نمایه های رسانه های اجتماعی را بهینه کنید تا در جستجوی وب به خوبی ظاهر شوند. با ظاهر شدن و ذکر نام شما در سایر سایت ها و وبلاگ ها، پادکست ها و ویدیوهای مشابه، نتایج جستجوی بیشتری ایجاد کنید! استراتژی های بهینه سازی قابل توجهی را برای حساب های رسانه های اجتماعی خود اجرا کنید، این امر تاثیر مثبتی بر اعتبار حساب شما در هنگام شروع فرآیند تایید خواهد داشت.

 1. نتایج سرچ گوگل را بالا ببرید

یکی از مهم ترین شاخصه های به دست آوردن تیک آبی در اینستاگرام، وجود نتیجه هنگام جستجوی نام شما در گوگل است. به این معنی که وقتی نام خود را در گوگل جستجو می کنید، نتایج زیادی برای آن ظاهر می شود. این نتایج می تواند مربوط به رسانه های اجتماعی، نوشتن کتاب، پروژه های تحقیقاتی و یا حول فعالیت های اجتماعی و هنری شما باشد.

 1. در یک حوزه تخصصی خاص فعالیت کنید

فعالیت در یک حوزه خاص می تواند اینستاگرام را وادار کند که سریع تر صفحه شما را تایید کند و به آن تیک آبی بدهد. طبق استراتژی اینستاگرام، حساب های کاربری که در یک حوزه تخصصی خاص فعالیت می کنند شانس بیشتری برای دریافت تیک آبی دارند.

 1. به افزایش فالوور اینستاگرام خود ادامه دهید

درست است که تعداد فالوور های مورد نیاز برای تایید اینستاگرام وجود ندارد، قطعاً با تعداد فالوورهای بیشتر قابل توجه تر به نظر خواهید رسید. برای افزایش شانس خود برای گرفتن علامت آبی در کنار نام خود، به افزایش دسترسی خود و افزایش فالوورهای درگیر خود ادامه دهید.

سخن آخر

ما در این مقاله سعی کردیم توضیحات کاملی را پیرامون چیستی تیک آبی و چگونگی دریافت تیک آبی اینستاگرام ارائه کنیم و به عمده سوالات کاربران درباره دریافت تیک آبی پاسخ دهیم. در انتها این نکته را نیز یادآور می شویم که دریافت تیک آبی فیک اینستاگرام و یا استفاده از ایموجی تیک آبی در کنار نام کاربری شما نه تنها باعث رشد و ارتقای حساب کاربری شما نمی شود بلکه باعث سلب اعتماد مخاطبین نسبت به حساب شما خواهد شد. بنابراین نسبت به آن اقدام ننمایید و تا دریافت کامل شروط صبر کنید و سپس اقدام کنید.