عمومیاجتماعیکسب و کار ایرانی

بهترین ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ بهترین ربات اینستاگرام چیست؟ چه تفاوت هایی بین یک ربات قوی و ضعیف وجود دارد؟ در این مقاله سعی داریم به شما بهترین ربات اینستاگرام را با دلایل قانع کننده معرفی کنیم تا یک بار برای همیشه شما را از انتخاب خود مطمئن کنیم.

افزایش فالوور اینستاگرام

چه ویژگی هایی یک ربات را تبدیل به بهترین ربات می کند؟

وقتی راجع به ربات اینستاگرام صحبت می کنیم مباحث بسیار زیادی وجود دارد که باید روی آنها تحقیق کرد تا متوجه شد کدام ربات بهترین عملکرد را دارد. ربات های زیادی در زمینه اینستاگرام فعالیت می کنند ولی همگی آنها عملکرد مطمئنی ندارند ودر اکثر اوقات موجب بلاک شدن کاربر استفاده کننده می شوند.

1. امنیت

یک ربات خوب باید امنیت پیج کاربر را تحت هر شرایطی تامین کند تا کاربر مورد نظر از طرف اینستاگرام بلاک نشود. اینستاگرام دلایل زیادی برای اکشن بلاک کردن پیج ها در دست دارد و اگر شما از ربات خوبی استفاده نکنید مطمئنا از طرف اینستاگرام بلاک می شوید. یک ربات خوب با استفاده از الگوریتم های منطقی اینستاگرام را وادار می کند که ربات یک کاربر عادی است و به این صورت شما هیچگونه بلاکی از طرف اینستاگرام دریافت نمی کنید.

۲. قابلیت های متنوع و فراوان

امروزه در اینستاگرام پیج های کسب و کار دست به خلاقیت های جدیدی می زنند و بازار رقابت را جذاب و سخت کرده اند. شما برای رقابت با آنها نیاز به خلاقیت های جدیدی دارید. ربات شما باید شرایطی را در اختیار شما قرار دهد تا شما بتوانید بدون داشتن هیچگونه مشکلی کسب و کار خود را پیشرفت دهید و از دور رقابت عقب نیفتید.

اکثر ربات های اینستاگرام فقط روی افزایش فالوور تمرکز دارند و اپشن های دیگری را در اختیار کاربر قرار نمی دهند. ولی نینجاگرام به شما قابلیت های فراوانی در زمینه لایک، فالوو، کامنت و مدیریت پیج می دهد که باعث می شود شما علاوه بر پیشرفت سریع، درصد فروش خود را نیز چند برابر کنید.

از چه رباتی استفاده کنم ؟

شما باید از رباتی استفاده کنید که امنیت بالایی داشته باشد. در ازای مبلغی که پرداخت می کنید اپشن های متنوع و فراوانی را در اختیار شما قرار دهد. ربات شما باید در هر ساعتی از شبانه روز توانایی وصل شدن به سرور اینستاگرام را داشته باشد و بدون قطعی به صورت مداوم در حال انجام کار باشد. تمامی موارد بالا فقط و فقط در نینجاگرام فارسی قرار دارند. نینجاگرام به دلایل زیادی تبدیل به بهترین ربات اینستاگرام شده است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

چرا باید از نینجاگرام استفاده کنم ؟

جواب این سوال بسیار ساده است. نینجاگرام به شما قابلیت هایی می دهد که دیگر ربات ها هرگز در اختیار شما قرار نمی دهند. نینجاگرام دسترسی بسیار ساده ای دارد و بسیار مطمعن است. نینجاگرام یک ربات جهانی است که برای خرید آن باید هزینه های بسیار زیادی به واحد پولی دلار پرداخت کنید که برای اکثر ایرانیان این امکان فراهم نیست.

تیم ما توانسته این ربات را کرک کند تا به صورت فارسی سازی شده و با قیمت بسیار پایین در اختیار کاربران عزیز قرار دهد. نینجاگرام مطمئن ترین ربات، پیشرفته ترین ربات، آسان ترین ربات و قدرتمند ترین ربات در زمینه اینستاگرام است. دلایلی که در ادامه برای شما قرار داده ایم شما را از خرید از نینجاگرام مطمعن می کند.

1. امنیت نینجاگرام عامل موفقیت این ربات است

اکثر ربات ها پس از چند روز استفاده باعث اکشن بلاک شدن پیج شما می شوند زیرا نمی توانند همانند یک کاربر عادی تظاهر کنند و در نتیجه از طرف اینستاگرام بلاک می شوند. نینجاگرام با توجه به الگوریتم های پیشرفته به راحتی سیستم اینستاگرام را دور می زند و خود را همانند یک کاربر عادی جلوه می دهد تا پیج شما از هر گونه خطری در امان باشد.

اکثر ربات از سرور های مشترک استفاده می کنند تا از هزینه های اضافی برای سازنده ها جلوگیری کنند ولی پس از مدتی توسط اینستاگرام به دلیل ایپی مشترک بلاک می شوند اما در نینجاگرام شما سرور اختصاصی با ایپی اینترنت خود دارید تا اینستاگرام متوجه حضور ربات در پیج شما نشود. همین دلایل ساده باعث می شود تا پیج شما در امان باشد و از هر گونه خطری در امان باشید تا آسیبی به کسب و کار خود وارد نکنید و کسب و کار خود را به سرعت پیشرفت دهید.

2. کارایی بسیار زیاد در هر موضوعی

نینجاگرام قابلیت های فراوانی دارد که باعث می شود شما برای هر موضوعی در اینستاگرام بتوانید از نینجاگرام کمک بگیرید. شما در زمینه افزایش لایک، افزایش فالوور، افزایش کامنت، مدیریت پیج و همچنین امنیت پیج می توانید از نینجاگرام کمک بگیرید تا به راحتی فروش خود را چندین برابر کنید. نینجاگرام قابلیت های شخصی سازی شده دیگری نیز دارد که شما با خرید نینجاگرام می توانید از تمامی این قابلیت ها بهره ببرید و طبق سلیقه خود پیج خود را مدیریت کنید.

نرم افزار نینجاگرام فارسی باعث رشدتان می شود

سایت نینجاگرام

در سایت رسمی نینجاگرام توضیحات بیشتری راجع به نینجاگرام و نحوه عملکرد آن و نتایج کسانی که از این ربات استفاده کرده اند قرار داده شده است. نحوه خرید و اطلاعات تکمیلی بیشتر را در سایت رسمی به آدرس https://dlninjagram.ir می توانید مشاهده کنید.