عمومیکسب و کار ایرانی

معرفی انواع اره موتوری اشتیل

اره موتوری های اشتیل 

اره موتوری های تولید شرکت اشتیل دارای طراحی خلاقانه و منحصر به فردی است که ضمن داشتن وزن کم دارای عملکردی بالا می باشد. به همین دلیل کاربر به راحتی می‌ تواند در حین کار از این نوع اره موتوری استفاده کند. قیمت اره موتوری اشتیل به دلیل دارا بودن انواع تیغه های کوتاه و بلند و همچنین سوخت بنزینی و برقی، متفاوت می باشد.

 برند اشتیل یک برند معروف است که در بازار در مدل های مختلفی اره برقی ارائه داده است. از جمله :

 • اره موتوری اشتیل MS 382
 • اره موتوری اشتیل MS 390
 • اره برقی اشتیل (MSE 141C و MSE 170C-Q و MSE 230C)
 • اره شاخه زنی اشتیل موتوری (موتوری HT 75 و برقی HTE 60)
 • اره شارژی اشتیل (MSA 120C-BQ و MSA 160C-BQ)
 • اره موتوری اشتیل MS 170
 • اره موتوری اشتیل MS 180
 • اره موتوری اشتیل MS 150 TC
 • اره موتوری اشتیل MS 251
 • اره موتوری اشتیل MS 201 TC-M
 • اره موتوری اشتیل MS 230
 • اره موتوری اشتیل MS 070
 • اره موتوری اشتیل MS 391
 • اره موتوری اشتیل MS 260

 از مدل های معروف اره موتوری اشتیل هستند.

توجه کنید که موتورهای این نوع برند تنوع زیادی دارند و در انواع موتور شارژی موتور بنزینی دو زمانه و برقی تقسیم می شوند. برند اشتیل این نوع مدل اره برقی را  با صدای کم تولید کرده است که مناسب مناطق مسکونی و کارگاه‌های صنعتی از جمله کارگاه های منبت کاری و ساختمان و کارگاه‌های مجسمه سازی است.

ویژگی ها و مزایای مهم اره موتوری های اشتیل 

از ویژگی های اره موتوری می توان به کنترل راحت کلید های شاستی مانند استارپ و استارت اشاره کرد. استارت این نوع اره برقی بدون ضربه و آرام است و سیستم امنیتی ترمز زنجیرهای در دسترس می باشد. همچنین امکان نصب و تنظیم زنجیر بدون نیاز به ابزار در این نوع برند اره برقی وجود دارد. اره برقی اشتیل مدل ms 150 Tc یک نوع اره ارگونومی و کوچک است که برای هرس درختان مناسب بوده و برای کاهش اندازه قطعات هیزم طراحی شده است که می توان با یک دست از آن استفاده کرد.

از مشخصات فنی این مدل از اره موتوری اشتیل می‌ توان به حجم موتور 23.6 سانتیمتر مکعب و 1.3 اسب بخار قدرت موتور آن و 30 سانتی متر طول تیغه و 2.6 کیلوگرم وزن دستگاه اشاره کرد. اره موتور اشتیل مدل ۲۵۱ ms از دیگر مدل های کاربردی برند اشتیل است که از لحاظ عملکرد و کاربرد و ویژگی ها تشابه زیادی به اره موتوری برند اشتیل مدل 230 ms دارد.

اره موتوری بنزینی اشتیل مدل MS 230

این اره موتوری یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین اره موتوری ها در بازار است که به دلیل داشتن ویژگی ها و مزایای مختلف توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. اره موتوری اشتیل مدل 230 از اره برقی اشتیل برای کارهای نیمه حرفه ای مناسب بوده و قادر است درختان با قطر متوسط را برش بزند. با توجه به کاربری بی نظیر این نوع اره موتوری می توان گفت که در این مدل اره موتوری امکان نصب تیغه در دو سایز ۴۵ سانتی متر و ۳۵ سانتی متر وجود دارد.

 البته توجه کنید که قدرت این نوع اره موتوری از برند اشتیل 7,2 اسب بخار حجم موتور 40,2 سانتی متر مکعب،وزن دستگاه 4,6 کیلومتر است.  اره موتوری بنزینی اشتیل مدل MS 381از پرطرفدارترین اره موتوری های برند اچ دی بوده که نوع آن تغذیه بنزین و روغن است و از ویژگی های آن می‌ توان به زاویه ۱۸۰ درجه، قدرت 3.9 کیلووات،  وزن 6.6 کیلوگرم، ریل ۵۰ سانتی متر، سرعت ۲۵۰۰ وات در دقیقه، ۶۸۰ میلی لیتر مخزن سوخت، از ۱۲۵۰۰ سرعت زنجیر در دقیقه، ۷۲ سی سی حجم موتور و… اشاره کرد.

مدل های دیگر اره موتوری اشتیل

اره موتوری اشتیل مدل ms ۲۶۰ از دیگر مدل های اره برقی است که یک نوع اره موتوری نیمه حرفه ای به شمار می آید و بیشتر برای برش درختان و الوار های جنگلی کاربرد دارد. این مدل از اره برقی مجهز به ترمز ایمنی و سیستم ضد لرزش بوده و ۴۰ سانتیمتر طول تیغه های آن می باشد. 3.5 اسب بخار قدرت موتور و 50.2 سانتی متر مکعب حجم موتور است. اره موتوری اشتیل مدل ۳۸۲ MS یکی از حرفه‌ ای‌ترین، بادوام ترین و پرقدرت ترین مدل های اره موتوری است که برای برش تنه درختان و  الوار ها در مناطق جنگلی کاربرد دارد.

این نوع اره موتوری بسیار راحت استفاد می شود و برای برش حرفه ای چوب کاربرد دارد و از لحاظ ارگونومی در شرایط سخت مناسب بوده و می‌ توان آن را در زمره بادوام ترین و باکیفیت ترین و پرفروش ترین اره موتوری های این برند به شمار آورد. اره موتوری اشتیل ۳۹۰ MS یک اره موتوری بنزینی است که طول تیغه آن به ۵۰ سانتی متر می رسد و بیشتر برای برش تنه درختان قطور استفاده می شود.